1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu 2. yeni bölüm
Çilek Kokusu 2. yeni bölüm

Çilek Kokusu 2. yeni bölüm

Çilek Kokusu 2. yeni bölümü ile 1 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.30'da Star'da kaldığı yerden devam edecek. Heyecan dolu ilk bölümün ardından merakla beklenen Çilek Kokusu 2. bölüm fragmanı .

A+A-

Star'da yaz sezonuna damga vuran, yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin'in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Çilek Kokusu 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum'da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.

ÇİLEK KOKUSU 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLE


ÇİLEK KOKUSU 2. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


Yayın Günü: 1 Temmuz Çarşamba
Yayın Saati: 20.30

Star Tv televizyon kanalında izleyicilerinin merakla beklediği Çilek Kokusu dizisi 1. bölümü ile beğenileri toplamayı başardı. İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve detayları...

 
Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor.

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir. 

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler