1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu 2. son bölümü ekrana kilitledi
Çilek Kokusu 2. son bölümü ekrana kilitledi

Çilek Kokusu 2. son bölümü ekrana kilitledi

Star TV'nin yaz dizisi Çilek Kokusu 2. bölümü izleyiciyi ekran başına kilitledi. Nefes kesen son bölümü ile dün akşam ekrana gelen Çilek Kokusu dizisinde Aslı ve Gonca Burak'ın otelinde işe başlıyor. Burak ve Aslı yakınlaşmaya başlıyor. İşte Çilek Kokusu

A+A-

Dün akşam ekrana gelen Çilek Kokusu 2. bölümü ile yine ekran başına kilitledi. Reytinglerde 2. sırada yer alan Çilek Kokusu büyük ilgi gördü.  Dizinin son bölümünde büyük umutlarla İstanbul'a çalışama gelen Aslı ve Gonca soluğu Burak'ın otelinde aldı ve çalışmaya başladı. Aslı ve Burak arasında ise yakınlaşma başladı. Burak'ın sevgilisi Çağla ise Bodrum'a gitmeye karar verir ve olaylar bambaşka bir yere gideri. Çilek Kokusu'nun son sahnesi yine olay oldu...

Aslı ve Gonca, Burak’ın otelinde çalışmaya başlıyor.Bardan ele ele kaçan Burak ve Aslı ertesi gün gazetelere manşet olur. Bu olay Çağla’yı ve Selda’yı fazlasıyla sinirlendirir. Bunun üzerine Burak, yanındaki kızın yine Volkan’ın kız arkadaşı olduğunu söyler. Ama bu sefer Çağla’nın sessiz kalmaya niyeti yoktur Bodrum’a, Burak’ın yanına gitmeye karar verir.

2. Fragman


Bu arada Aslı ve Gonca kendilerini bekleyen büyük sürprizden habersiz otelde çalışmaya başlamıştır. Her şey çok güzel giderken Aslı’nın karşısına Burak bu sefer de çalıştığı yerde çıkar hem de patronu olarak. Bu karşılaşma onların başına nasıl bir macera açacaktır?

1. Fragman


ÇİLEK KOKUSU 1. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur.

Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler