1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu 1. yeni bölüm ile ekranlarda!
Çilek Kokusu 1. yeni bölüm ile ekranlarda!

Çilek Kokusu 1. yeni bölüm ile ekranlarda!

Çilek Kokusu ilk bölümü ile bu akşam Star'da izleyenlerin karşısına çıkıyor. İstanbul‘dan Bodrum’a uzanan sıcacık bir aşk hikayesini canlandıran dizi Çilek Kokusu'nda heyecan dorukta. İşte Çilek Kokusu 1. yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

tar'da yarın akşam ekrana gelen Çilek Kokusu 1. bölüm neler yaşanıyor? Heyecanın dorukta olduğu dizinin ilk bölümü ve tüm detaylar.

 

ÇİLEK KOKUSU 1. BÖLÜM ÖZETİ

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor.

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.


Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir. 

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin ve yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu 24 Haziran Çarşamba izleyici ile buluşacak.

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor

Çilek Kokusu, birbirinden tamamen zıt karekterlere  ve  hayatlara ve sahip olan Aslı ve Burak’ın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor.Yolculuk boyunca didişen ve birbirlerine sinir olan ikilimiz bir daha hiç birbirlerini görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır bile.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler