1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu 1. bölüm
Çilek Kokusu 1. bölüm

Çilek Kokusu 1. bölüm

Çilek Kokusu ilk bölümü ile bu hafta 24 Haziran Çarşamba günü saat 20.30'da Star'da başlıyor. İstanbul‘dan Bodrum’a uzanan sıcacık bir aşk hikayesini canlandıran dizi Çilek Kokusu için heyecan dorukta. İşte Çilek Kokusu 1. bölüm fragman videosu ve özeti..

A+A-

Star'da yarın akşam ekrana gelecek olan Çilek Kokusu 1. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Heyecanın dorukta olduğu dizinin ilk bölümü ile gündeme bomba gibi düştü. Çilek Kokusu ilk bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek fragman videosu haberimizde. Detaylar için lütfen tıklayınız....

ÇİLEK KOKUSU 1. BÖLÜM ÖZETİ
 
Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor.

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir. 

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

Yayın Günü: 24 Haziran Çarşamba
Yayın Saati: 20.30

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin ve yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu 24 Haziran Çarşamba izleyici ile buluşacak.

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor

Çilek Kokusu, birbirinden tamamen zıt karekterlere  ve  hayatlara ve sahip olan Aslı ve Burak’ın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor.Yolculuk boyunca didişen ve birbirlerine sinir olan ikilimiz bir daha hiç birbirlerini görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır bile.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler