1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çifte Saadet'te mahkeme karar verecek!
Çifte Saadet'te mahkeme karar verecek!

Çifte Saadet'te mahkeme karar verecek!

FOX TV'nin yeni dizisi Çifte Saadet bu akşam 4. bölüm ile ekrana gelecek. Eğlenceli hikayesi ve komik kadrosu ile Çifte Saadet yine çok eğlendirecek.

A+A-

İki kadın arasında kalmak Metin için giderek katlanılmaz bir hal alıyor. Sanki girdiği her sokak çıkmaz sokak! Bir çıkış noktası bulamayan Metin, çaresiz Perihan ve Hülya’ya içini dökecek. Bu ufak çaplı serzeniş Metin’in üzerinden büyük bir yük kaldıracak, nefes almasını sağlayacak. 

Ancak Perihan ve Hülya cephesinde işler hiç de sanıldığı gibi gitmeyecek. Aksine iki kadının harekete geçmesine neden olacak. Kılıcını ilk çeken ise Perihan! Hülya’nın da başka seçeneği kalmayacak bu durumda... 

Tünelin ucunda ışık gören Metin, her şeyden habersiz rahatlamış olmanın keyfini çıkarırken kara bulutlar üzerinde tekrar gezinmeye başlayacak mı? Çifte Saadet Cumartesi akşamı FOX'ta!

ÇİFTE SAADET 4. BÖLÜM FRAGMANI


ÇİFTE SAADET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Saadet Ailesi’nde sular bir türlü durulmamaktadır. Perihan, Metin’in anlatmasına fırsat kalmadan gerçekleri öğrenmiş, sessiz sedasız evi terk etmiştir. Perihan yüzüne vuran gerçekle beraber ailesinin gözünde zaten ölmüş olduğuna karar vermiştir. Perihan’ın gittiğini öğrenen Metin, hiç zaman kaybetmeden Perihan’ı aramaya koyulmuştur. Evde ise gergin bir bekleyiş başlamış, Gülsen tarafından oklar Hülya’ya çevrilmiştir. Hülya ise yaşananlar karşısında son derece üzgündür. Perihan’ın göstermiş olduğu tepki bir son değil, aslında bir başlangıçtır. Geri döndüğünde de belki hiçbir şey bir daha eskisi gibi olmayacak, tüm dengeler alt üst olacaktır. Metin sığınabileceği sakin, huzurlu bir liman aramak zorunda kalacaktır.

HABERE YORUM KAT