1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çiçek ve Doğan ailelerinin mutlu günü
Çiçek ve Doğan ailelerinin mutlu günü

Çiçek ve Doğan ailelerinin mutlu günü

Diyarbakır’ın ve bölgemizin tanınmış sevilen simalarından Diyarbakır Hazro İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı müdürü ,İnayet Çiçek’in oğlu Mehmet zahir Çiçek ve Hüseyin Doğan’ın çok sevdiği kızı Elif Doğan ile hayatını birleştirdi.

A+A-

Ferhat Düğün Salonu’nda yapılan dillere destan bir Nişan töreniyle hayatlarını birleştiren Çiçek ve Doğan  aileleri, bu mutlu günlerinde, Akrabaları ve sevenleri ve Arkadaşları, genç çifti yalnız bırakmadı.

Damat ve Gelin salona gelince Nişan törenine  gelen akrabaları ve yakınları onlarca dakika büyük alkış aldılar. 
 
Nişan Törenine çok sayıda sivil toplum örgütleri , Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) Başkan ve yöneticileri, Başkanları, muhtelif siyasi partilere mensup yöneticiler daire müdürleri ,. Gecede, renkli anlar yaşandı. 
 
Diyarbakır’ın siyaset, sanat, spor ve iş çevrelerinin tanınmış simalarını bir araya getiren Nişan törenine, yaklaşık 800 kişi katıldı. Dolar yağmurunun yaşandığı gecede Gelin Damat sahneye davet edilerek doyasıya eğlendiler 
 
Sade bir Nişan töreniyle hayatlarını birleştiren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, damadın babası İnayet Çiçek  ile gelinin babası Hüseyin Doğan   Düğüne gelen misafirlerini kapıda karşılayıp, yerlerine kadar eşlik ettiler.

Nişan sonrası ise konuklarını yine beraberce kapıya kadar uğurlayan dünürler, örnek bir ev sahipliği örneği sergilediler. 
Nişan törenine katılan Güneydoğunun mahalli,Sanatçıları söyledikleri birbirinden güzel Türkçe ve Kürtçe parçalarla, Nişan törenine renk kattılar.Gelin damat sahneye davet edilirken dolar yağmuruna tutuldular. 

Hiçbir masraftan kaçınılmayan ve davetlilerin rahatı için en ufak ayrıntının bile düşünüldüğü Nişan töreni sonrası, davetliler, genç çifti tebrik ederek, salondan ayrıldılar. 
Nişan töreni sonrası mutluluğu gözlerinden okunan Diyarbakırda sevilen damadın babası İnayet Çiçek  , duygularını şöyle dile getirdi: 

Değerli misafirlerimiz yakınlarımız büyüklerimiz , bu güzel günümüzde çok sevdiğim kıymetli  oğlum Mehmet zahir Çiçek  ve Kıymetli gelinim Elif  Doğan’ın mutlu gününde yani Nişan törenimizde bizleri onurlandırdığından dolayı hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, çok sağ olun bu sevinç hepimizin sevincidir.

Allahın izniyle ömür boyu sürer aynı zamanda gecemize gelen misafirlerimiz.Nişan törenimize renk kattılar. Allah razı olsun ve sonsuz teşekkür ediyorum saygılarımı sunarım.darısı genç bekarlarımızın başına Allah mesut bahtiyar etsin. 

HABERE YORUM KAT