1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ceylan Karavil Park Diyarbakır'da açıldı
Ceylan Karavil Park Diyarbakır'da açıldı

Ceylan Karavil Park Diyarbakır'da açıldı

Diyarbakır'a ilkleri taşıyan, Doğu'nun ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park 18 Haziran 2014, Çarşamba günü Diyarbakır'da kapılarını açtı.

A+A-
Yaklaşık 4 bin kişi istihdam eden ve 150 Milyon Dolar'lık yatırımla gerçekleştirilen Doğu'nun ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi, Ceylan Karavil Park, 18 Haziran 2014, Çarşamba günü açıldı.
 
Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Ceylan Karavil Park alışveriş merkezi, Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında yer alıyor. Gerek mağazaları gerekse  yeme içme mekanları, sinema salonları, dev akvaryumu ve çocuk eğlence merkezi ile  Diyarbakır'daki eğlence ve sosyal hayatın çehresini de değiştiren, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefleyen dört katlı AVM, çağdaş mimarisiyle de dikkat çekiyor.
 
2.000 araçlık otopark, 2.000 kişi kapasiteli Cinemaximum sinema kompleksi bulunan Ceylan Karavil Park,  çocuklara yönelik eğlence merkezi anlayışını farklı ve sosyal bir konsept çerçevesinde sunan 2.800 metrekarelik oyun alanı Dreampark, Dünya denizlerinden ve göllerinden örneklerin sergilendiği 3.000 metrekarelik Doğu'nun ve
Güneydoğu'nun ilk dev akvaryumu ile ziyaretçilerini bekliyor. 
 
Yeme-içme sektöründen tekstile kadar ulusal ve uluslararası birçok ünlü markayı bünyesinde barındıran Ceylan Karavil Park, pek çok ünlü markayı da ilk kez bir araya getiriyor.
 
Ceylan Kravil Park ile Diyarbakır'a İlk Kez Gelen Ünlü Markalar
 
Hatem Saykı, Loja's, B&G, Efor, Dagi, Polo Garage, Hummel, Trendances, Deichmann, Elle, Desa, Tergan, Greyder, Sun Glass Hut gibi moda markalarını Diyarbakır'a getiren Ceylan Karavil Park, kozmetik ve bakım ürünleriyle öne çıkan Yves Rocher ve Kryolan markalarına da ev sahipliği yapıyor. Diyarbakır'da ilk kez açılacak olan çocuklarla ilgili yüzlerce ürünü sunan E-bebek'in yanı sıra çocuklara hitap eden B&G de Ceylan Karavil Park markaları arasında yer alıyor. Dekorasyon ve ev teksitili konusunda içinde barındırdığı markalarla iddialı olan Ceylan Karavil Park, sektörün önde gelen markaları Home Sweet Home, Madame Coco, Schafer ve Cassa Luce markalarıyla da dikkat çekiyor.
 
Lezzet Tutkunlarının Yeni Buluşma Noktası Ceylan Karavil Park
 
Seçkin marka karmasıyla birçok ilki ziyaretçileriyle buluşturan Ceylan Karavil Park, Diyarbakır'da ilk defa açılan aralarında Coffee Mania, Starbucks, HD İskender, Çıtır Usta, Bursa Kebap Evi, Köfteci Ramiz, Tavuk Dünyası, Popeyes, The Hunger gibi markaların bulunduğu yiyecek-içecek markalarıyla da oldukça iddialı.  Farklı damak tadlarına hitap eden, evhanımlarının, ailerin birlikte keyifle yemek yiyebileceği ideal cafe restoranları dışında günün yoğun temposuna uyum sağlayan fast-food yiyecek-içecek bölümünde bulunan alternatifleri ile Ceylan Karavil Park, tam bir lezzet merkezi.
 
Doğu'nun ve Güneydoğu'nun ilk dev akvaryumu Ceylan Karavil Park'da
 
Hipermarket alanında Migros'un, elektronik market alanında  ise  Teknosa'nın yer aldığı projede bir araya gelen diğer markalar arasında; Abdullah Kiğılı, LC Waikiki, Koton, YKM, Ayakkabı Dünyası, Watsons, Flo, Mavi Jeans, DeFacto, Joker, English Home, D&R, Toyzzshop, Burger King, Pierre Cardin, Network Fabrika, Hotiç, Us Polo, Ipekyol gibi 200 mağaza yer alıyor.

HABERE YORUM KAT