1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ceyhun Yılmaz'a hapis şoku
Ceyhun Yılmaz'a hapis şoku

Ceyhun Yılmaz'a hapis şoku

Canlı yayında duyulmayacağını düşünerek yanındaki konuğa, diğer konuk oyuncu Müjde Uzman hakkında ağır sözler sarfeden Ceyhun Yılmaz hakkında dava açıldı.

A+A-

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre; 18 Kasım 2015'te bir televizyon programına konuk olan Ceyhun Yılmaz, sunucu Mesut Yar'ın oyuncu Müjde Uzman'a "Mesleğiniz nedir?" diye sorması üzerine, yanında oturan Mehmet Turgut'a eğilerek "o...luk" demişti. Duyulmayacağını sandığı bu söz mikrofon nedeniyle yayına yansımıştı. Güzel oyuncu, Yılmaz'a üç kuruşluk tazminat davası açıp, savcılığa da suç duyurusunda bulunmuştu.
 
''SÖZLEŞMELERİM FESHEDİLDİ''
 
Soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Yılmaz'ın ifadesine başvurdu. Yılmaz, "Amacım sadece Turgut'u güldürmekti. Olayın Müjde'yle hiçbir alakası yok. Kendisinden özür diledim. Konu kapandı. Fakat basın bu konuyu kendisine o kadar çok malzeme edindi ki olay kontrolümüzden çıktı. Müjde ile yaşadığım bu durum sonrası işimi de kaybettim. İmzaladığım birkaç reklam filmi vardı. Hepsi şirket tarafından feshedildi. Arkadaşım Müjde'yi istemeden de olsa kırdım, üzdüm. Pişmanım" dedi.
 
ŞİKÂYETİNDEN VAZGEÇMEDİ
 
Uzman ise ifadesinde, Yılmaz'ın canlı yayındaki sözleriyle milyonların önünde rencide edildiğini ve gururunun kırıldığını kaydetti. Ünlü oyuncu, "Küçük düşürüldüm. Şikâyetimden vazgeçmiyorum" diye konuştu.
 
Soruşturma sonunda, ünlü komedyen hakkında "hakaret" suçu kapsamında dava açıldı. Yılmaz, asliye ceza mahkemesinde, 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

HABERE YORUM KAT