1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çevre Bakanlığı'ndan belediyeye nezaket ziyareti
Çevre Bakanlığı'ndan belediyeye nezaket ziyareti

Çevre Bakanlığı'ndan belediyeye nezaket ziyareti

AB'yle devam eden IPA projeleri kapsamında DİSKİ Genel Müdürlüğü'yle görüşmeler yapmak üzere kentimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı heyeti, Büyükşehir Belediye Eş Başkanımız Gültan Kışanak'a nezaket ziyaretinde bulundu.

A+A-
AB'yle devam eden IPA projeleri kapsamında DİSKİ Genel Müdürlüğü'yle görüşmeler yapmak üzere kentimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımlar Daire Başkanı Ferruh Parmaksız, AB Delegasyonu Yetkilisi Elif Ceyda Torcu ile Teknik Uygulama Şube Müdürü Özlem Esengin, Büyükşehir Belediye Eş Başkanımız Gültan Kışanak'a nezaket ziyaretinde bulundu.  
 
Bugün (16 Şubat 2015) saat 14.00'da gerçekleşen nezaket ziyaretine, DİSKİ Genel Müdürümüz Zülküf Karatekin ile Genel Sekreter Yardımcımız Rojda Balkaş katıldı.
 
Heyet, bugün ve yarın DİSKİ Genel Müdürlüğü'nde toplantılar yaparak, IPA kapsamında yürütülen “atık su arıtma, yağmursuyu ve kanalizasyon” projelerinin durumu, ne aşamada olduğu, nasıl daha hızlı yürütülebileceği üzerine genel değerlendirmeler yapacak, ardından kentten ayrılacak.
 
 
(Diyarinsesi.org BB)
 

HABERE YORUM KAT