1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Cesur ve Güzel setinden ilk görüntüler gelmeye başladı!
Cesur ve Güzel setinden ilk görüntüler gelmeye başladı!

Cesur ve Güzel setinden ilk görüntüler gelmeye başladı!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı Cesur ve Güzel dizisi ekranlara dönüyor. Ay Yapım'ın heyecanla beklenen Cesur ve Güzel dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Setten görüntüler gelmeye başladı. İşte Cesur ve Güzel seti

A+A-

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün; ay yapım'ın merakla beklenen projesi Cesur ve Güzel ile ekranlara dönüyor. Merakla beklenen dizinin çekimleri geçtiğimiz gün başladı.  Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği gizem dolu hikayelerle örülü dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterleriyle ekrana gelecek.

 Star TV’de yayınlanacak dizinin konusu ise kısaca şöyle:
 
Bir gu¨n “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi du¨şer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller gu¨zeli “Su¨han” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. 

HABERE YORUM KAT