1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çermik’te Ziraat Bankası Yenilendi
Çermik’te Ziraat Bankası Yenilendi

Çermik’te Ziraat Bankası Yenilendi

Diyarbakır’ın Çermik ilçesinin eski tarihi yapılarından biri olan Diyarbakır Caddesi üzerindeki Ziraat Bankası Şubesi, yaklaşık 4 aydan beri yürütülen çalışmalar sonucu yenilendi.

A+A-

Ziraat Bankası Şube Müdürü Atilla Alp, yaptığı açıklamada ilçenin en eski modern yapılarından biri olan şube binalarının zaman zaman tadilat gördüğünü belirterek, ancak günümüz koşullarına uygun hale getirilmesi için bu yıl çalışma yapılmasının kararlaştırıldığını söyledi.
 
Banka bahçesine 2 ATM yerleştirildi


Banka şubesinde başta güçlendirme olmak üzere çok geniş kapsamlı yenileme yapıldığını, 2 ATM'nin banka bahçesine özel olarak yapılan alana yerleştirildiğini bildiren Müdür Alp, “Böylece vatandaşlar, banka işlemlerini merdivenleri çıkmasına gerek kalmadan yapabilecek. Banka şubesi içerisinde de yine müşterilerimizin çok daha iyi ortamda işlemlerini yapmaları için gerekli düzenleme yapıldı. Havalandırmadan ışıklandırmaya, oturum alanından sıra alma fiş yerine kadar yenileme yapıldı” dedi.


Amaçlarının şubeyi ilçeye yakışır hale getirmek olduğunu, bunu da müşterilerinin göreceğini vurgulayan Banka Şube Müdürü Alp, “Hemşerilerimize çok daha iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacağız. Bunun yanı sıra çalışanlarımızın da kaldıkları lojmanlarda da gerekli çalışma yapıldı. Böylece hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımızın olumlu koşulların sağlanmasıyla verimli olacaktır” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler