1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çermik’te masterler coşkusu
Çermik’te masterler coşkusu

Çermik’te masterler coşkusu

Diyarbakır Sanayi Masterler TAKIMI, 8- 11 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Kuşadası Efes Cup Kupası Turnuvası öncesinde Çermik’e çıkarma yaptı.

A+A-

Çermik Kaymakamı Remzi Demir ve Çermikspor Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Diyarbakır Sanayi Masterler ekibi, hazırlık maçında Çermikspor’u da 9- 7 yendi.
 
Bol gollü karşılaşma


Maç öncesi Sanayi Masteler takımı Başkanı Şirin Talva ve takım kaptanı Zülküf Yakut, organizasyona yakın ilgi gösteren Çermik ilçesinin sporsever kaymakamı Remzi Demir’e çiçek takdim ettiler. Çermik Kaymakamı Remzi Demir’in başlama vuruşunu yaptığı, çekişmeli ve bol gollü geçen karşılaşmayı Sanayi Masterler takımı 9-7 kazandı.
 
Çermik’i gezdiler
Maç sonrası Diyarbakır Sanayi Masterler ekibi, Çermik Belediye Başkanı Mehmet Akdağ’ın organize ettiği kaplıcalar gezisi ve sonrasında Çermik ilçesinin ünlü aşçılarından Hakkı ustanın yemeklerinden tattıktan sonra Çermikspor tarafından Diyarbakır’a uğurlandılar.
 
Talva’dan teşekkür


Özel Maç sonrası açıklama yapan Sanayi Masterler Başkanı Şirin Talva, “Kuşadası Efes Cup turnuvası öncesi takımdaki arkadaşlarımızın son durumlarını görmek, ve motivasyonlarını artırmak için Çermiksporun Masterleri ile Çermik ilçesinde mükemmel bir ortamda çok güzel bir maç yaptık. 40 yaşını aşmış eski sporcularla bir araya gelerek kaynaşma ve dayanışma adına çok güzel bir tablo oluşturduk.

 

Ayrıca her iki takım oyuncularının ortaya koydukları performansları ve centilmenlikleri ayrı bir güzellik oldu. Bu güzelim tablonun oluşmasında bize göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı Çermik Kaymakamı Remzi Demir, organizasyona katkı sunan Çermik Belediye Başkanı Mehmet Akdağ ve Çermik spor ekibine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler