1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Cenaze bugün Diyarbakır'a getirilecek
Cenaze bugün Diyarbakır'a getirilecek

Cenaze bugün Diyarbakır'a getirilecek

İstanbul Kumburgaz'da deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan ve hayatlarını kaybeden 5 gençten biri olan Serdar Demir'in cenezesi bugün Diyarbakır'a gönderilecek.

A+A-
Serdar Demir yarın Diyarbakır'a uğurlanacak
 
Kumburgaz'da deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan 5 gençten cansız bedenine ulaşılan Serdar Demir, defnedilmek üzere yarın memleketi Diyarbakır'a gönderilecek. Kayıp 4 gencin bulunması için hala çalışmalar devam ediyor.
 
İSTANBUL- İstanbul Kumburgaz'da deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan 5 gençten cansız bedenine ulaşılan Serdar Demir, bugün  memleketi Diyabakır'a gönderilecek. Demir, Cuma namazı sonrası Diyarbakır'da defnedilecek.
 
Kardeşi Doğan Demir de kayıplar arasında olduğu için, Serdar Demir'in cenazesi pazar gününden beri ailesi tarafından bekletiliyordu. Ancak kayıplardan herhangi bir haber alınamayınca, Demir ailesi büyük oğullarının cenazesini defnetmeye karar verdi.
 
25 yaşındaki Serdar Demir, yarın Yenibosna Aksa Camii'nde kılınacak ikindi namazının ardından defnedilmek üzere memleketi Diyarbakır'a götürülecek. Demir, Cuma günü Diyarbakır'da toprağa verilecek.
 
4 KİŞİYA ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Serdar Demir'in cansız bedeninin Marmara Adası açıklarında bulunmasının ardından, Doğan Demir, Mikail Çelik, Şükrü Kahraman ve Yusuf Büyükizgi'yi arama çalışmalarının bu bölgede yoğunlaştığı öğrenildi.
 
Ailelerin, Kumburgaz sahilindeki bekleyişi de sürüyor.
 
Bu arada İstanbul Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, aramaların sürdüğü belirtildi, "Yapılan tüm arama faaliyetlerine rağmen kayıp gençlerimiz ile ilgili şu ana kadar herhangi bir bulguya rastlanılmamıştır" denildi.

HABERE YORUM KAT