1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çelebi’den yeni eğitim ve öğretim yılı kutlama mesajı
Çelebi’den yeni eğitim ve öğretim yılı kutlama mesajı

Çelebi’den yeni eğitim ve öğretim yılı kutlama mesajı

Diyarbakır’da faaliyet gösteren Özel Elif Hanım yasemin hanım Özel Eğitim Merkezi koordinatörü Yasin Muzaffer Çelebi 2016-2017 yılı eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla öğrencilerin ve öğretmenlerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı.

A+A-

Okulun insan hayatında aileden sonra en önemli bir basamak olduğunu dile getiren Diyarbakır’da faaliyet gösteren Özel Elif Hanım yasemin hanım Özel Eğitim Merkezi koordinatörü Yasin Muzaffer Çelebi “İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul; bireyi hayata hazırlayan, gelecek hedeflerimizi gerçekleştirmemizde önemli bir yeri olan eğitim yuvasıdır.

Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim öğretim hayatında göstereceğimiz başarı, gelecekte kuracağımız yaşamın temel belirleyicilerinden biri olacaktır. Bu nedenle yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerin sağlıklı ,mutlu ve umutlu olmalarını diler; sevgi, saygı ve başarı dileklerimizi sunarız. Tüm öğrencilerin, öğretmenlerin, eğitim gönüllüsü tüm çalışanların ve ailelerin 2016-17 eğitim-öğretim yılı hayırlı olsun” diye konuştu. 

HABERE YORUM KAT