1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çarkıfelek'te hangi ünlüler konuk olacak?
Çarkıfelek'te hangi ünlüler konuk olacak?

Çarkıfelek'te hangi ünlüler konuk olacak?

Mehmet Ali Erbil‘in Show TV’de Ramazan’a özel yarışması Çarkıfelek Ünlüler başlıyor. Peki Çarkıfelek'te hangi ünlüler konuk olacak?

A+A-

Hem dünyanın hem de ülkemizin en gözde Yarışma programı olan “Çarkıfelek”,  yeni dekoru, yepyeni içeriği, muhteşem konukları, inanılmaz büyük ödülleri ve Türkiye’nin bir numaralı şovmeni Mehmet Ali Erbil’in eşsiz sunumuyla Show TV’de başlıyor!

Her yaştan izleyiciyi ekran başına çeken, dünyanın en fazla ödül dağıtan yarışma programı Çarkıfelek Ünlüler’in Pazar günü Show TV’de yayınlanacak ilk bölümünde; sevilen sanatçılar Serdar Ortaç , Safiye Soyman ve Faik Öztürk yarışacak.

Ünlü konukların katılımıyla renklenecek programda eğlence hiç eksik olmayacak! Dünyanın en fazla ödül dağıtan yarışma programı Çarkıfelek Ünlüler’de yarışmacılar birbirinden özel ödüller ve büyük ödül araba kazanacak!

Yapımcılığını RTV Film’in üstlendiği Mehmet Ali Erbil’le “Çarkıfelek Ünlüler”de birbirinden ilginç sürprizler ve eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Çarkıfelek Ünlüler, Pazar saat 21.00’de ilk bölümü ile Show TV’de başlıyor!

HABERE YORUM KAT