1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Cansuyu’ndan Filistin'e yardım çağrısı
Cansuyu’ndan Filistin'e yardım çağrısı

Cansuyu’ndan Filistin'e yardım çağrısı

Türkiye ve yurt dışında ihtiyaç sahiplerine ulaşan Cansuyu, Filistin’deki son gelişmeleri dikkate alarak bölge için acil yardım kampanyası başlattı.

A+A-

“Filistin için acele edin! Yarın çok geç olabilir” sloganıyla başlatılan yardım kampanyası ile bölgede açlık, susuzluk, salgın hastalık ve ölüm tehdidi ile karşı karşıya olan Filistinlilerin hayati ihtiyaçları karşılanacak.

 
Yarın çok geç olabilir…
Filistin’in her geçen gün daha da kötüye gittiğini ifade eden Cansuyu Derneği Genel Başkanı Mustafa Köylü, duyarlı olan herkese Filistin için acele etmeye çağırdı. İnsani değerlerin hiçe sayıldığı, insanların açlıktan öldüğü Filistin’e yardım eli uzatabilmek için harekete geçtiklerini belirten Köylü, yardım sever Türk halkının hassasiyetine güvendiğini söyledi. Cansuyu Derneği olarak Filistin’e sürekli yardım ettiklerini ifade eden Köylü, Filistin’den eksik olmayan kan ve gözyaşının son bulmasını temenni ettiklerini kaydetti. Yaklaşan Ramazan dolayısıyla Filistin’deki dramın daha da belirginleştiğini belirten Köylü, yarının çok geç olabileceğini düşünerek hemen harekete geçip Filistin için bir şeyler yapılması gerektiğini vurguladı.
 
Cansuyu’nun Filistin’e yönelik başlattığı yardım kampanyasına bağış yapmak isteyenler www.cansuyu.org.tr internet adresinden kredi kartıyla bağış yapabilecekler. Ayrıca Filistin kampanyasının banka hesap numaralarına ilgili bankalar aracılığı ile bağışta bulunulabilecek.
 
Albaraka Türk Katılım Bankası Balgat Şubesi;
YTL: 5555555-15, USD: 5555555-16 EURO: 5555555-17
 
Vakıf Bankası TBMM Bürosu; YTL: 2010242, USD: 4010243, EURO: 4010244