1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çankırıspor'un bayan başkanı memnun ayrıldı
Çankırıspor'un bayan başkanı memnun ayrıldı

Çankırıspor'un bayan başkanı memnun ayrıldı

DİYARİNSESİ.ORG - Bugün oynanan Diyarbakırspor, Çankırıspor karşılaşması bir ilke de sahne oldu.

A+A-
TÜRKİYE'NİN TEK KADIN KULÜP BAŞKANI
 
Türkiye'nin ilk bayan kulüp başkanı olan Sevda Karaali, takımını bir an olsun yalnız bırakmadı. Çankırıspor Kulüp Başkanı Sevda Karaali takımın maç öncesi giyinmeleri sırasında soyunma odasının kapısında oyuncularını bekleyrek, sahaya çıkarken "hadi aslanlarım göreyim sizi" diyerek moral verdi. Maçı triübünden Diyarbakrıspor yöneticileri ile birlikte izleyen Başkan Karaali Diyarbakır'dan çok mutlu ve memnun bir şekilde ayrıldı.
 
Diyarbakırspor Yönetimi, Çankırıspor Başkanı Sevda Karaali'ye havaalanına kadar eşlik ederek misafirperverliklerini gösterdiler. 
 
ÇANKIRISPOR'U ZİYARET ETTİK.
 
Diyarbakırspor Kulübü Yönetimi   bugünkü maç için Diyarbakır'a gelen Çankırıspor'u kamp yaptığı otelde ziyaret etti. Futbol Şube Sorumlusu Cemal Doğrul ,konuk kafileye Diyarbakır'ımızın ünlü kadayıfını hediye ederek,hoş geldin dileğinde bulundu.1994-1999 yılları arasında Diyarbakır'da görev yapan Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali ise ikinci memleketi gibi gördüğü Diyarbakır'a yıllar sonra gelmenin heyecanını yaşadığını ifade ederek,Doğrul'a üzerinde Diyarbakırspor ve Çankırıspor'un yazılı olduğu içinde de Çankırı'nin ünlü ürünü kaya tuzunun olduğu plaketi plaketi verdi.
 
ÇANKIRISPOR'U UĞURLADIK....
 
Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada; "Bugün oynanan maçın ardında Çankırıspor kafilesine yönetimimiz tarafından dostluk yemeğı verildi.Konuk ekibin başkanı Sevda Karaali ve kafileyi havaalanında Ankara'ya uğurladık.Sevda Karaali,en iyi şekilde ağırlandıklarını belirterek, yönetimimize, taraftarlarımıza ve halkımıza teşekkür etti."
 
2014-11-23_202146.jpg
 
 
10393941_892718664073257_5299458966561489095_n.jpg

HABERE YORUM KAT