1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Canını hiçe saydı üst geçiti es geçti
Canını hiçe saydı üst geçiti es geçti

Canını hiçe saydı üst geçiti es geçti

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ı Şanlıurfa'ya bağlayan yolda üst geçidi kullanmayan bir çocuk, az kalsın canından oluyordu.

A+A-

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesi Şanlıurfa yolu üzerinde bayramın 2. gününde üst geçidi kullanmayan genç bir kızın karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bir aracın altında kalarak hayatını kaybetmesinin ardından sökülen demir bariyer, karayolları ekipleri tarafından onarıldı.

Kırık bariyerlerin tamir edilmesinin ardından, bu kez de yaklaşık 30 metre ilerde başka bir demir bariyer söküldü. Bariyerin sökülmesinin ardından, hemen yanında bulunan üst geçidi kullanmayan vatandaşlar, ölümle adeta dans ediyor.Demir bariyerlerin söküldüğü yerin hemen yakınında bulunan üst geçidi kullanmayan küçük bir çocuk, karşıdan karşıya geçtiği esnada hızla gelen araçlardan kurtulması İHA kameramanı tarafından an be an görüntülendi. Hızla gelen araçların arasında kalan çocuk, karşıya geçmeyi başarırken, kameraya da el sallamayı ihmal etmedi.

Söz konusu bölgede geçtiğimiz aylarda esnaf iş yapamadıklarını belirterek yolu trafiğe kapatmış, ardından bir demir bariyerin sökülmesinin ardından bir genç hızla gelen bir aracın altında kalarak hayatını kaybetmişti.

(SI-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT