1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çalışmalar gece yürütülüyor
Çalışmalar gece yürütülüyor

Çalışmalar gece yürütülüyor

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte çalışmalarını akşam serinliğinde sürdüren Silvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, mahalle sakinlerinin de yardımıyla kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

A+A-

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte çalışmalarını akşam serinliğinde sürdüren Silvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, mahalle sakinlerinin de yardımıyla kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Silvan Belediyesi, kendi imkanları dahilinde sahur vaktine kadar kilitli parke taşı üretirken, aynı şekilde iftar vaktinden sonra parke taşları, daha önce tespit edilen sokaklara döşeniyor. Silvan Belediyesi tarafından açılan iftar çadırında iftarını açan Silvan Belediye Başkanı Fadıl Erdede, iftardan sonra Feridun Mahallesi 902. Sokak'ta başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmasını yerinde inceleyerek, belediye olarak önceliği kenar mahallelere verdiklerini belirtti.

Öte yandan Silvan Belediyesi tarafından daha önce yol genişletme ve düzenleme çalışmaları başlatılan Dr. İsmail Beşikçi Caddesi'nde de çalışmalar sahur vaktine kadar devam etti.

HABERE YORUM KAT