1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çalışanlara idari ve teknik mevzuat eğitimi
Çalışanlara idari ve teknik mevzuat eğitimi

Çalışanlara idari ve teknik mevzuat eğitimi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kurumsallaşma, aidiyet duygusunu pekiştirme ve kurumu geleceğe hazırlama amacıyla çalışanları idari ve teknik mevzuat eğitimi gerçekleştiriyor.

A+A-
İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı'na bağlı Eğitim İşleri Şube Müdürlüğü koordinatörlüğünde 2014 sezonu kurum için eğitim programı kapsamında çalışanlara idari ve teknik mevzuat eğitim veriyor. Sümerpark Ortak Yaşam Alanı içindeki Resepsiyon Salonu'nda gruplar halinde gerçekleştirilen eğitime işçi ve memur çalışanlar katılıyor.
 
İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Mustafa Çelik, çalışanların ortama uymaları, morallerini yükseltmelerini, motivasyonlarını arttırma, kişisel ve mesleki yeterliliklerini geliştirme amacıyla kurum içi eğitim düzenlediklerini söyledi. Eğitimin sahip olunan bilgiyi paylaşmayı da sağlayacağını belirten Çelik, “Her şeyden önce kurumsal aidiyet duygusunu pekiştirir ve kurumsallaşmanın önünü açar” diye konuştu.  Çelik, kurum içi eğitimin; hizmet sınırının il geneline kadar genişleme süreciyle birlikte yeni katılan çalışanları da kapsadığını bildirdi.

HABERE YORUM KAT