1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. ÇAĞRI.. Maçlara 5 dakika Geç Çıkın
ÇAĞRI.. Maçlara 5 dakika Geç Çıkın

ÇAĞRI.. Maçlara 5 dakika Geç Çıkın

Bu acılar hepimizin, bu çocuklar hepimizin bu ülke hepimizin, Sloganıyla, başta Diyarbakır'da bulunan 4 profesyonel klübümüz Diyarbakırspor, Büyükşehir Belediye Diskispor, Kayapınarspor ve Bağlar Vuralspor yöneticilerine sesleniyoruz, bu yürekleri yakan

A+A-

Geçtiğimiz hafta Cuma günü yaşanan Aktütün Sınır karakoluna yapılan Hain saldırıda şehit olan 15 askerimiz ile bu saldırının üzerinden daha 3 gün geçmeden, dün İlimiz Diyarbakır'da yaşanan hain  saldırı sonucu katledilen 4 polis memuru ve 1 sivil vatandaşımızın acılarını tüm ülke olarak yaşadığımız şu günlerde, herkesi birlik ve beraberlik adına bir bütün olmaya ve bunu bütün dünyaya duyurmaya davet ediyoruz. 

Bu acılar hepimizin, bu çocuklar hepimizin, bu ülke hepimizindir,  Sloganıyla, başta Diyarbakır'da bulunan 4 profesyonel spor klübümüz, Diyarbakırspor, Büyükşehir Belediye Diskispor, Kayapınarspor ve Bağlar Vuralspor yöneticilerine sesleniyoruz, yürekleri yakan bu acıyı ve bu saldırıları protesto etmek amacıyla maçlara 5 dakika geç çıkmanızı öneriyoruz. 

Böylesi bir saldırının ne dili, ne dini, ne de ırkı olamaz, Bu bir insanlık ayıbı vahşettir. Gelin bu saldırıları hep birlikte protesto edelim..

Saygılarımızla

Diyarinsesi Haber Sitesi