1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Çağrı Hipermarket 15. şubesini açtı
Çağrı Hipermarket 15. şubesini açtı

Çağrı Hipermarket 15. şubesini açtı

Organize perakende mağazacılığının önemli isimlerinden olan Çağrı Hipermarket, 15. şubesini Bahçelievler'de açtı.

A+A-

Çağrı Hipermarket “Sınırsız Alışveriş Mutluluğu” zincirinin 15. halkası, geçtiğimiz  cuma günü Şirinevler Üç Evler Mahallesi, Mahmutbey Caddesi’nde açıldı.

Organize perakende mağazacılığının önemli isimlerinden olan Çağrı Hipermarket, 2007 yılında yapmış olduğu önemli yatırımların ardından, 2008 yılında hızla büyümeye devam ediyor. “Her semte bir Çağrı” sloganıyla yola çıkan Çağrı Hipermarket, 2008 yılı içerisinde şubelerine yeni halkalar eklemeye devam ederek İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarını bir araya getirmeye devam ediyor.Çağrı Hipermarket’in 8 Ağustos’ta Şirinevler Üç Evler Mahallesi Mahmutbey Caddesi’nde 1.200 metrekare bir alana açtığı 15. şubesinde 100 araçlık bir de otopark bulunuyor. 8 kasa ve 65 personel ile hizmet verecek olan mağazada aranan her şeyin bulunacağını belirten Çağrı Hipermarket Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kara, “Meyvenin ve etin en tazesini, züccaciyenin en güzelini ve tüm ürünlerin en kalitelisini bulmanız mümkün. Müşteri servisimiz farklılığı ile müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunacağız ”diye konuştu.Açılışta kurdeleyi kesen Çağrı Hipermarket Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kara ise, ""Üç yıl önce, Şirinevler ilk şubemizi açtık. Her semte bir Çağrı sloganını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Şirinevler’de de artık dostlarımız yakınlar. 950 personeliyle, 2007 Girişimcilik Ödülü, 2006 KOBİ Özel Ödülü’nü alarak, halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Her gün hijyen şartlarında hizmet veriyoruz.’ dedi.

 

kullan

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ise açılışta yaptığı konuşmada, ‘Bölgemize kaliteli ve nitelikli, aynı zamanda ucuz mallar sunan işyerlerinin gelmesini diliyoruz. Çağrı Hipermarket de bunlardan birisi. Çağrı Hipermarket, insanlara en iyi malı en ucuz fiyata sunuyor. Bölgemizde böyle kurumların olması bizi mutlu ediyor’ şeklinde konuştu.

kullan

1980’lerde İstanbul Üsküdar Ünalan Mahallesinde 150 m2 mağazasıyla perakendecilik sektörüne giriş yapan Çağrı Hipermarket, bu ilk mağazasını takiben Kadıköy Yenisahra'da 2. mağazasını ve Kadıköy Küçükbakkalköy'de 3. mağazasını açtı.

Çağrı Hipermarket’in Bulgurlu, Fıstıkağacı, Çamlıca, Bostancı, Atakent, İçerenköy, Küçükyalı, Şirinevler, Selamıali, Namık Kemal, Kozyatağı, Zeytinburnu, Gaziosmanpaşa ve Çekmeköy’de şubeleri bulunuyor.