1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çağla Şikel, Alişan'a kız beğendiremedi
Çağla Şikel, Alişan'a kız beğendiremedi

Çağla Şikel, Alişan'a kız beğendiremedi

Ünlü sunucu Çağla Şıkel'den Alişan'la ilgili samimi açıklama

A+A-

Antalya'da partneri Alişan ile birlikte bir alışveriş merkezinin yedinci kuruluş yıldönümü kutlamasına katılan Çağla Şıkel, Alişan'ı evlendirmeye çalıştığını, ancak kız beğendiremediğini söyledi.

Sanatçı Alişan, bir alışveriş merkezinin 7'nci yıl kutlamasına katıldı. Bir haftadır Antalya'da tatil yaptığını söyleyen manken sunucu Çağla Şıkel de açılışta Alişan'ı yalnız bırakmadı. Alişan sahnede şarkılar söylerken partneri Çağla Şıkel de özçekim yaparak, bu anı takipçileriyle paylaştı.

Alişan'a bir kadın hayranı, "Neden evlenmiyorsun" sorusunu yöneltti. Bu soruya yanıt veren Çağla Şıkel, "Alişan'a kız beğendirmek için çalışıyorum, çabalıyorum" dedi. Alişan da "Sağolsun Çağla bütün arkadaş çevresine beni tanıştırdı. Ama kısmet" karşılığını verdi. Alişan, etkinliğin sonunda 'Ölürüm Türkiyem' şarkısını söyledi.

--2338007.jpeg

Çağla Şıkel ile Alişan'ın sunduğu etkinlikte 10 yaşındaki Gamze Yıldız, 10 kıtalık İstiklal Marşı'yla herkesi kendisine hayran bıraktı. Katıldığı şiir yarışmalarında ödüller kazanan küçük Gamze'yi, Çağla Şıkel ile Alişan öperek yerine uğurladı.

HABERE YORUM KAT