1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Caddeler yıkanmaya başlandı
Caddeler yıkanmaya başlandı

Caddeler yıkanmaya başlandı

Belediyemiz, baharın gelmesiyle birlikte kentin cadde ve sokaklarını deterjanlarla yıkamaya başladı. Belediye Eş Başkanımız Fırat Anlı'nın da takip ettiği çalışmalar, bugün Ekinciler Caddesi'nde aynı saatte yürütülecek.

A+A-
Büyükşehir Belediyemiz, baharın gelmesiyle birlikte cadde ve sokakları deterjanlarla yıkamaya başladı. Çevre Koruma Daire Başkanlığı tarafından organize edilen program kapsamında dün akşam saat 20.00'da Dağkapı'da Gazi Caddesi temizlendi.
 
Belediye Eş Başkanımız Fırat Anlı'nın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcılarımız Abdullah Sevinç ve Rojda Balkaş ile Çevre Koruma Daire Başkanımız Deniz Kıraç'ın da yakından izlediği, hatta ara ara dahil olduğu çalışma, 30 temizlik işçisi tarafından yürütüldü. 2 tanker suyla ve deterjanlarla yıkanan cadde pırıl pırıl oldu. Temizlik çalışmasının ardından Gazi Caddesi'ndeki esnafları ziyaret eden Anlı, esnafın dilek ve şikayetlerini dinledi. Caddedeki tezgahların başına geçerek, halka kendi eliyl
 
Ekinciler Caddesi yıkanacak
 
Belediyemiz aynı çalışmayı bugün de kentin en işlek caddelerinden biri olan Ekinciler Caddesi'nde yürütecek. Saat 20.00'da gerçekleştirilecek bu çalışma kapsamında, cadde deterjanlarla yıkanacak. Temizlik çalışmasına, Belediye Eş Başkanımız Fırat Anlı da katılacak.
 
 
(Diyarinsesi.org BB)

HABERE YORUM KAT