1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyük'ten sezon değerlendirmesi
Büyük'ten sezon değerlendirmesi

Büyük'ten sezon değerlendirmesi

DİYARİNSESİ.ORG -İlimizi Basketbol Erkekler Bölgesel ligin de temsil eden Bağlar Belediye Spor Ekim ayının son haftası Başlayan Bölgesel lig sezonunu 11 Nisan da oynadığı Beykoz maçı ile tamamlandı.

A+A-
2 yıldır takımın başında olan hem üst yapı hem de alt yapı da yeni bir yapılanmaya girerek çalışmalarını yapan Antrenör Özgür BÜYÜK yaptığı açıklama da "Yaklaşık 11 yıldır basketbol branşında kız erkek takımları ile mücadele eden Bağlar Belediye Spor Basketbol takımı ile 2013 yılında Baş antrenör olarak çalışmaya başladım. Göreve geldikten sonra amacım yeni bir yapılanmaya girerek durgun dönem de olan kulübümüzü düzlüğe çıkarmak ve tekrardan başarılarından söz edilecek hale getirmek ayrıca sağlam temeller üstüne yeni bir yapı kurmaktı. 
 
Bu yolda geçen yıl kulüp tarihinde ilk defa 3.lig e çıktık Genç Küçük ve Minik takımları kurarak yerel liglere katıldık. Bu yıl da Bölgesel lig de mücadele etme kararından sonra çalışmalara başladık. İlk aşama da 6 takımın olduğu gruptan çıkarak 2.tur müsabakalara katılmaya hak kazandık.2. tur müsabakaların da İstanbul Beykoz,Çankırı Bld.,Konya Mevlana Üniv.,Kırklareli Bld.,Ankara Başkent Karşıyaka,Ordu Ünye Bld. Ve İzmir Bossan spor kulüpleri ile eşleştik. Oynadığımız maçlar sonunda ilk 4 e girmemiz gerekiyordu fakat 5.olarak kıl payı play off u kaçırdık. 
 
Amacımız tabi ki başarı ama bunun yanın da özellikle Belediyemizi ve İlimizi en iyi şekilde temsil etmek ve bize yakışır şekilde davranıp en iyi şekilde tanıtımımızı yapmak. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek temellerini oturttuğumuz sistemin üst katlarına çıkmaya başlıyoruz. Bu yolda bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Eş Başkanlarımıza Kulüp Eş Başkanlarımıza Yönetim Kurulumuza Servis ve Salon çalışanlarımıza ve Basınımızın güzide temsilcilerine teşekkür ederim.”dedi… 

HABERE YORUM KAT