1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir'den transfer açıklaması
Büyükşehir'den transfer açıklaması

Büyükşehir'den transfer açıklaması

Spor Toto 2.Lig temsilcilerinden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, transfer çalışmalarına yoğun mesai harcamasının ardından çıkan transfer çalışmaları ilgili açıklama yaptı.

A+A-
Kulüp Yönetimi tarafından yapılan açıklamada: "Yazılı ve görsel basında yer alan ve kulübümüzle irtibatlandırılan bir takım transfer haberlerinde; hiçbir şekilde gerçek olmayan teknik heyet ve sporcu transferleri  kBulübümüz; ilgili haberlere dair tek tek açıklama yapılmaması gerektiği düşüncesi ile her çıkan habere itibar edilmemesi yapılacak olan transferlerin kulübümüze ait resmi web sitemizde yayınlacağımızı kamouyuna bilgi verileceğini tüm spor yazılı ve görsel basına duyurulur.
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kulübü olarak tüm spor kamuoyu ve halkımıza layık iddialı,güçlü,kimlikli karekterli,iyi seyir ve keyif veren bir takım yaratmak için transfer çalışmalarımız ve girişimlerimiz devam etmektedir.
 
İddia sahiplerinden, transfer çalışmaları devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kulübümüzün ve diğer kulüplerin ortak menfaatlerini göz önünde bulundurmalarını; bu konuda haber yaparken gerekli hassasiyeti göstermelerini, önemle rica ederiz."

HABERE YORUM KAT