1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir'den Diyar'a destek açıklaması
Büyükşehir'den Diyar'a destek açıklaması

Büyükşehir'den Diyar'a destek açıklaması

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Play – Off'ta mücadele edecek olan Diyarbakırspor'un şampiyon olması için kentin seferber olması gerektiğini söyledi.

A+A-
Diyarbakırspor kulübünden yapılan açıklamada, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Fırat Anlı, 3.Lig'den 2.Lig'e yükselme Play-Off maçlarında mücadele edecek Diyarbakırspor'un şampiyon olmasının kente her açıdan katkı sunacağına dikkat çekerek, kent dinamiklerini takıma her türlü desteği sağlamaya davet etti.
 
'Kentin Sportif Başarılara İhtiyacı Var'
 
Büyükşehir Belediyespor tesislerinde yapılacak kapalı spor salonu temel atma töreninde konuşan Anlı, "Kentimizin sporda başarılara ihtiyacı var. Yıllardır şampiyonluklara hasret kalan bir kentiz. Bu açıdan her şampiyonluğu önemsiyoruz. Diyarbakırspor'umuza Play-Off'ta sonsuz başarılar diliyoruz. Şampiyon olarak kentimize ekonomik ve tanıtım açısından fayda sağlayacağına, sporda son yıllarda derin üzüntü yaşayan halkımızı mutlu edeceğine inanıyoruz." dedi. Anlı, şampiyonluk yolunda takıma her türlü desteği vereceklerini de vurgulayarak, kentteki tüm dinamikleri takımın başarısı için seferber olmaya çağırdı.
 
Açıklamalar İçin Anlı'ya Teşekkür Ediyoruz ve Araç Tahsisi Bekliyoruz
 
Diyarbakırspor'dan yapılan açıklamada ise, "Sporcu ve sporsever kimliği ile bilinen Fırat Anlı'nın kulübümüze Play-Off maçlarında destek verilmesi yönündeki açıklamasını memnuniyetle karşıladık. Bu açıklamalarından dolayı kulüp olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Play-Off aşamasında maddi ve manevi olarak katkı sunacağına olan inancımız tamdır" denildi.
 
Taraftarlar ise geçen sezon Konya'da oynanan Play-Off maçları için taraftarlara araç tahsis eden Fırat Anlı'dan bu sezon için de çok sayıda araç tahsis etmesini bekliyor

HABERE YORUM KAT