1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir'de transferler başladı
Büyükşehir'de transferler başladı

Büyükşehir'de transferler başladı

2014 - 2015 sezonunda 2.Lig Kırmızı grup'ta mücadele edecek olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da iç transferler görüşmeleri başladı.

A+A-
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor iç transferlerde Kaleci Levent Taşkın, Ozan Solak,Ali Kurt,Barış Ataş,Yusuf Yağmur ve Abdullah Çetin ile anlaştı. Önümüzdeki günlerde kalan diğer iç transferler ile görüşmelerin devam edeceği öğrenildi.
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Yılmaz Demir yapmış olduğu açıklamada '' Önümüzdeki sezon için iç ve dış transfer çalışmalarını çok hızlı ve temkinli davranarak yaptıklarını,çekilen kurada çok zor bir grup'ta mücadele edeceklerini bundan dolayı transferler çalışmalarında nokta yerleri dolduracaklarını '' belirtti.
 
Öte yandan Büyükşehir Belediyespor dış transferlerde ise eski futbolcusu Pendikspor'un orta saha oyuncusu Caner Erdağan ile 2 yıllık sözleşme imzalayarak anlaşmaya varıldı.  
 
Ayrıca 2013 - 2014 sezonunda Diyarbakır Büyükşehir Beeldiyespor orta saha oyuncu Semavi Özgür ve kaleci Volkan Tercan'la kulübümüz ile yapılan görüşmelerde sözleşmesi karşılıklı olarak fes edildi.

HABERE YORUM KAT