1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir U – 19 takımı liderliğini koruyor
Büyükşehir U – 19 takımı liderliğini koruyor

Büyükşehir U – 19 takımı liderliğini koruyor

Spor toto 2.lig kırmızı grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un Coca - Cola Akademi ligi Çukurova gurubunda mücadele eden takımlarından U – 19 takımı liderliğini koruyor.

A+A-
U – 19 takımının antrenörü eski Diyarbakırspor futbolcularından olan antrenör Ferhat Savaş ,yaptığı açıklamada,” Sezon başından beri çalıştırdığım, büyük emekler verdiğimiz, başarılı gençlerden kurulu U – 19 takımımız ligin bitmesine 2 hafta kala grubunda liderliğini koruyor.
 
Ligde bügüne kadar oynadığımız 13 maçta,  22 topladık. Şu anda grubumuzun lideriyiz. İyi bir kadromuz var. Tek hedefimiz var gençlerimize daha üstün yetenekler kazandırıp üst liglere çıkartabilmektir. Yoğun tempoda ve disiplinli çalışmamızın karşılığı olan liderliğimizi kazandık. Sezon bitimine kadarda sürdürüp ligi öyle bitirmek istiyoruz. Bu lig gençlerin yetişmesi içindir. Hiç bir zaman için peşin hükümlü olmadık futbol 3 sonuçlu bir oyundur, hiç bir ayırım ve zorlama yapmadık gençlerimize. Gençlerimizi sergiledikleri performanslardan ötürü tebrik ediyoruz “ dedi.
 
(Diyarinsesi.org MY)
 

HABERE YORUM KAT