1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir Belediyespor'a taraftar desteği
Büyükşehir Belediyespor'a taraftar desteği

Büyükşehir Belediyespor'a taraftar desteği

Sportoto 3.lig 1.grupta ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporumuza destek ziyaretleri devam ediyor…

A+A-

Destek ziyaretleri devam ediyor
Diyarbakırspor Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Turgay ve yöneticileri Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Av. Metin Kılavuz'u  ziyaret edip şampiyonluktan dolayı kutladılar. Ziyaret esnasında Kulüp Başkanımız Kılavuz Dernekler Birliğine desteklerinden dolayı teşekkür edip; Diyarbakır kentinin şampiyonluğu her alanda hak ettiğini. Kendilerinin de bu başarıyı Amed kentine yaşattıkları için mutlu olduklarını ve bu başarının geleceğe yönelik önemli bir adım olduğunu ifade etti.

KILAVUZ:“ Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Herkesin Takımıdır…”
Bu halkın değerlerine layık olmaya çalıştıklarını belirten başarılı kulüp başkanımız konuşmasının devamında,kulüp olarak sadece futbol ile anılmak istemediklerini bir çok branşta  hizmet sunduklarını. Futbolun da önemli bir yere sahip olduğunu, tüm branşları kolyeye benzeten Kılavuz futbolun  da kolyenin inci taşı olduğunu söyledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor takımımızın kulüp başkanı Av.Metin Kılavuz son olarak da bu yıl sportif başarının yanında centilmenlikleriyle  Karadeniz Horonu, Ege Zeybeğini  yeşil sahalarda Diyarbakır halayıyla buluşturduklarını ifade etti.

HABERE YORUM KAT