1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir Belediyespor sağlık kontrolünden geçti
Büyükşehir Belediyespor sağlık kontrolünden geçti

Büyükşehir Belediyespor sağlık kontrolünden geçti

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Profesyonel Futbol Takımı oyuncuları, sabah antrenmanın ardından Özel Bağlar Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

A+A-

Yeni sezon hazırlıklarına 25 Temmuz'da başlayan Belediyespor'un futbolcuları, Seyrantepe Belediyespor Tesisleri'ndeki antrenmanın ardından Özel Bağlar Hastanesinde gelerek bir takım testlerden geçti. Yeşil Kırmızılı oyuncular, hazırlıklarına 28 Temmuz Pazar günü Karayolu ile Kocaeli Kartepeye geçerek 1.etap kamp çalışmalarına başlayacak.

Bu arada Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kulüp doktoru Yılmaz Demir her sezon öncesi futbol takımlarının yaptığı gibi sağlık muayenelerini yaptıklarını kaydetti. Demir, şöyle konuştu:

"Her sezon öncesi bütün futbol takımlarının yaptığı gibi sağlık kontrollerini yaptık. Amacımız, daha önceki sakatlıkları ve hastalıkları tespit edip oyuncuları sezon içinde mümkün olduğu kadar sahada tutabilmek ve olası sıkıntıları önlemek. Kontrollerin ilk etabını 25 Temmuz Çarşamba günü tesislerimizde yapmıştık. Futbolculara bugün de diğer branşlarla ilgili tetkikler yapıldı."

HABERE YORUM KAT