1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Büyükşehir Belediyespor Baydemir'i ziyaret etti
Büyükşehir Belediyespor Baydemir'i ziyaret etti

Büyükşehir Belediyespor Baydemir'i ziyaret etti

Büyükşehir Belediyespor Kulübü yöneticileri Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

A+A-

Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve kulüp yöneticileri Baydemir'i ziyaret ederek, yaşadıkları başarıları ve karşılaştıkları sorunlarını paylaştı.Kılavuz, Büyükşehir Belediyespor'un 16 maçın 12'sinde galibiyet kazanarak, hiç puan kaybetmeden, rekor kırdığını belirtti. Şu anda sadece kentte ve bölgede değil , ülke genelinde Büyükşehir Belediyespor'un başarısının konuşulduğunu söyleyen Kılavuz, ayrıca en centilmen ve mütevazı takım olarak kenti temsil ettiklerini ve bugüne kadar hiç kırmızı kart görmediklerini söyledi.

Baydemir de başarılarından dolayı kendilerini kutlayarak, spora yaklaşımlarının aynı zamanda kurumsal yaklaşımları olduğunu ifade etti. Salon sporlarının ve tesisleşmenin önemi konusunda hemfikir olduklarını söyleyen Baydemir, kentte ve bölgede spora yeni bir bakış açısı getirdikleri için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Kulüp adına Baydemir'e 21 numaralı Osman Baydemir forması ve Büyükşehir Belediyespor'un flaması hediye edildi.