1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Büyük Rezalet
Büyük Rezalet

Büyük Rezalet

Bir zamanlar Türkiye Süper Ligi’nde mücadele ederken yönetimsel hatalar ve borç batağı nedeniyle Diyarbakır 2.Amatör Futbol Ligi’ne kadar gerileyerek kapanma aşamasına gelen Diyarbakırspor büyük bir ahlaksızlık ve rezalet tablosu ile çalkalanıyor.

A+A-

3 sezon önce kongrede isim değişikliği yapılarak Yeni Diyarbakırspor’a devredilen Diyarbakırspor ismini mahkemede açtığı dava sonucu kendi bünyesine alan ve Diyarbakırspor üzerinden rant sağladığı gerekçesiyle spor kamuoyunun eleştirilerine hedef olan Abdülkadir Duran’ın sosyal medyada tanıştığı bir kadınla kurduğu cinsel temas başına iş açtı,spor adına büyük bir skandal ve ahlaksızlığa yol açtı.

CİNSEL FANTAZİLER BAŞINA İŞ AÇTI

İddiaya göre olay şöyle gelişti. Abdülkadir Duran,sosyal medya üzerinde ilgisini çeken Bulgaristan’dan Snezhana Hristova isimli bir kadına arkadaşlık isteği gönderdi ve istek kadın tarafından kabul edildi. Zamanla iki isim arasındaki ilişki ve bağ gelişti. Kadın ve Duran,karşılıklı cinsel fanteziler sergiledi. Ortaya çıkan görüntüler deyim yerindeyse prno sitelerindeki ahlaksız görüntüleri aratmıyor. Kadın tarafından kaydedilerek Duran’ın sosyal medyadaki arkadaş listesinde yer alan kişilere servis edilen görüntülerde mide bulandırıcı kareler var. Sosyal medya hesabında dini paylaşımlar yapan ve bir dini dernekte de yöneticilik yaptığı belirtilen Duran,görüntülerden haberdar olunca büyük şok yaşadı.

PARA PAZARLIĞI SONUÇ VERMEYİNCE GMRÜNTÜLER SERVİS EDİLDİ

Bu görüntüleri kayıt altına alan kadın daha sonra bunu Duran’dan para istedi. İkili arasındaki yazışmalar da ortaya çıktı.Yazışmalarda kadın,Duran’dan 10 bin TL para talep ederken,Duran önce red ediyor,ancak kadının görüntüleri servis etme tehdidi karşısında parayı ödemeyi kabul ediyor. Ne var ki son noktada parayı da kabul etmeyen kadın görüntüleri servis ediyor. Duran ise her zamanki bildik tavrını sergileyerek kadını kendisine şantaj yaptığı gerekçesiyle adli makamlara şikayet ediyor.

Ahlak sınırlarını zorlayan ve mide bulandıran görüntüler başta Duran’ın adına futbol okulu açtığı ve yine kongre üyesi olduğu Galatasaray kulübü olmak üzere bir çok kurum ve kişiye de servis edildi.

GALATASARAY FUTBOL OKULUNU ALDI,ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİ

Durumu inceleyen Galatasaray kulübü,Abdülkadir Duran’ın işlettiği Diyarbakır Galatasaray Futbol Okulu’nu işletme yetkisini feshetti ,kendisine sunulan imkanları iptal etti ve kongre üyeliğini de geçersiz hale getirdi. Duran ise kendi isteği ile Galatasaray futbol okulunu ve kongre üyeliğini bıraktığını iddia etti.

Diyarbakırspor gibi büyük bir markanın ismini böylesine ahlaksız bir olayla kirlettiği gerekçesiyle Duran’a Diyarbakır’dan da büyük tepki var. Taraftarlar ve spor adamları bir an önce Diyarbakırspor başkanlığını bırakarak bu değerli marka ile ilişkisini kesmesini istiyor.

DAHA ÖNCE DE SKANDALLARLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Bu arada Abdülkadir Duran daha önce hiç futbol oynamadığı halde ve gerekli şartları taşımamasına rağmen kendisine verilen antrenörlük diploması ile geçen sezon amatör lig maçlarında karşı takımlardan para alması yönündeki iddialarla da gündeme gelmişti. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde memur olarak çalışan Duran’ın ahlaksız görüntülerin ortaya çıkması üzerine sosyal medya hesabını kapattığı ve telefonlara cevap vermediği belirtiliyor.

mesajlar-1.jpg


mesajlarr-1.jpg


mesajlarrr-1.jpg

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT