1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Bu saldırının sorumlusu TFF'dir'
'Bu saldırının sorumlusu TFF'dir'

'Bu saldırının sorumlusu TFF'dir'

Amedspor'un Ankaragücü deplasmanında 2-1 galip geldiği maç sorası 5 yöneticisine saldırı sonrası tepki ve lanet mesajları yağdı

A+A-

Bugün ülkenin başkentinde oynanan bir karşılaşma sonrası, mağlubiyeti sindiremeyen Ankaragücü taraftarları ellerini kollarını salllayarak üstelik protokol tabir edilen yerde Amedsporlu Yöneticilere saldırdılar.

Amedsporlu Tribün Lideri Ramazan Tugay olaya çok sert tepki göstererek, bu saldırı bizzat TFF'nin eseridir," dedi. Tugay sezon başından bu yana hiç olmadık cezalar, seyircisiz oynatmalar, üstelik geçen hafta 3 puanımızı silen TFF, Ankaragücü maçına her zaman ki gibi Amedspor taraftarını almadı. Bu saldırıyı yapan çakallarla, alçaklarla işimiz olmaz, bu işin tetikçisi TFF'dir. TFF artık ülke futbolunu zibidi saldrıganların eline bırakmıştır. Sahada eze eze yenerek gönderdiğimiz  Ankaragücülü saldırganları demek ki çok acıtmışız ki yöneticilerimize haince, kalleşce saldırdılar.

Ne yaparsanız yapın, Amedspor bu ülkenin gerçeğidir, geberseniz de Amedspor yaşayacak ve sizler kahrolmaya devam edeceksiniz. Amedspor diz çökmez, işte bugün olduğu gibi en güvendiğiniz kulüplere Bursa'ya, küçük kardeşi Ankaragücüye işte böyle diz çöktürür. Amedspor sahada gerekli cevabı vermiştir. Taraftarımızın dahi almadıkları karşılaşmada yine sahadan galip ayrıldık. Bugünkü galibiyet herkese tokat gibi, kapak olmuştur. Hafta içi centilmenlik demeçleri verip, bir saat sonra dansöz gibi kıvıranlara verilen en net cevap işte bugünkü galibiyettir. Bu saldırıyı yapan futbol zibidileri kahrolmaya devam edecekler"

HABERE YORUM KAT