1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bu kez tamam: ŞAMPİYONLUK İÇİN ANT İÇTİK
Bu kez tamam: ŞAMPİYONLUK İÇİN ANT İÇTİK

Bu kez tamam: ŞAMPİYONLUK İÇİN ANT İÇTİK

Diyarbekirspor bu sezon yine şanssızlıklarla dolu bir yıl geçirdi.

A+A-

2 Milyon Nüfuslu bir kenti temsil eden Diyarbakırspor'un yerini doldurmak için bu takıma sonuna kadar destek lazım. Son İki yıldır play-off larda çok şanssız bir şekilde elenen Diyarbekirspor, bu sezon artık bu şanssızlığına bir son vermek ve  şampiyonluk özlemini gidermek istiyor.

ŞAMPİYON DİYARBEKİRSPOR

Grubundaki tüm takımların üstünde, çok kaliteli bir ekip kuran Diyarbekirspor'un Play-Off'taki ilk maçı 5 Mayıs Perşembe günü Ankara'da oynanacak. İlk rakp Adliyespor, Türkiyenin en güçlü taraftar potansiyeline sahip Diyarbakırlı sporseverler ve taraftarlar şimdiden bir çok hazırlığa başladılar. Diyarbakır sokaklarında şampiyonluk türküleri şimdiden söylenmeye başladı.

Diyarbekirspor'a gönül veren taraftarlar bu sezon takımlarından çok umutlular. Gerek kalite olarak, gerekse bütçe olarak neredeyse grubun tamamından çok üstün olan bu takımın bu sezon mutlaka artık 2.lig özlemine son vermek için haydi destek zamanı diyoruz.

İLK HEDEF ANKARA ADLİYE

Ankara'dan avantajlı bir skorla dönecek olan Diyarbekirspor'un rövanj karşılaşması 9 Mayıs Pazartesi günü Diyarbakır Atatürk Stadında oynanacak. Gün destek günüdür, al bayrağını koş tribüne diyoruz, bugün bu takımın size ihtiyacı var, önünde elemesi gereken sadece 2 takım kaldı. Haydi Diyarbekir diyoruz, tüm kalbimizle destek olalım istiyoruz.. Bölgenin, Avrupa'da, dünyanın bir çok yerinde taraftarı olan bu takım ve tüm Diyarbakır'ın gözü bu maçlarda olacak. Kalpler seninle diyoruz, yolun açık olsun ŞAMPİYON DYARBEKİRSPOR

DİYARİNSESİ.ORG

HABERE YORUM KAT