1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Bu kez küfür rezaleti!
Bu kez küfür rezaleti!

Bu kez küfür rezaleti!

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinde skandalların ardı arkası kesilmiyor.

A+A-

BU KEZ KÜFÜR REZALETİ!
Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği bu kez idarecilerin bir birine hakareti ve küfürleriyle gündeme geldi. Diyarbakır Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç. Dr. İbrahim Uygun,bir yardımcısına ağza alınmayacak küfür sarf ettiği iddia edildi. Küfürlere maruz kalan idareci, tutanaklaValiliğe şikayette bulundu.

Diyarbakır'da son zamanlarda skandallarla gündeme gelen Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği bu kez,' küfür rezaleti' ile gündeme geldi. Diyarbakır Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç. Dr. İbrahim Uygun, yardımcılarına ağza alınmayacak küfür sarf ettiği iddia edildi. Küfürlere maruz kalan idarecinin tutanakla Valiliğe şikayette bulunduğu ileri sürüldü.

Geçtiğimiz aylarda hekimlerle yaptığı toplantıda 'Benimayakkabı kutum yok' ' sözleri nedeniyle tepkilere neden olanKamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. İbrahim Uygun, geçen hafta da makam odasında toplantı yaptığı sırada 'Bu dosyada imzası olanlara teker teker so….. görürsünüz' küfürleri savurduğu iddia edildi. Yardımcılar önce tepki gösterdi, daha sonra da konu ile ilgili Valilik makamına tutanakla şikayette bulundu. Bu konuda hassas olan Vali Mustafa Cahit Kıraç'ın konuyu İnsan Hakları Kuruluna taşıyacağı öğrenildi.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Ali İhsanDokucu'nun arkasında olduğu her platformda dile getiren Genel Sekreter Uygun, yardımcılarına beni Bakan Yardımcısı Agah Kafkas bile aldıramadı, hepinizin canını okurum, kimseyi takmam sözlerini sarf ettiği ileri sürüldü.

HABERE YORUM KAT