1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bu çocukları da üzmeyin
Bu çocukları da üzmeyin

Bu çocukları da üzmeyin

Diyarbakır'ı temsil eden 2 porofesyonel takımda 2014 / 2015 futbol sezonunda başarılı olamayıp üst liglere terfi edemeyince Türkiye'deki tüm Diyarbakır'ılar üzüntüye boğulup adeta kahroldu.

A+A-
2 Milyon nufüslü Diyarbakır’ı temsil eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor ile, Yeni Diyarbakırspor kulüplerinin yönetimlerinden Yeşil – Kırmızılı taraftarların istekleri var.
 
İki takımlarındanda başarıl sonuçlar beklediklerini maalesef hayal kırıklığına uğradıklarını belirten  bir gurup taraftar adına açıklama yapan   Naci Uğrak ile Beşir Çevik, “ Bizleri fazlasıyla üzdünüz hiç değilse
 
“ BU ÇOÇUKLARI’DA ÜZMEYİN” 
 
Bizler üzüldükmü , üzüntümüz evlerimizede yansıyor. İki tane profesyonel takımımız var ama ikiside aynı ligde eğitim yapmaya devam ediyor. Sezon başlarında verdikleri şaşırtıcı beyanatlarla bizleri ümitlendiren, çok iyi takımlar kurduk, iyi futbolcular transfer ettik,iyi bir teknik heyet getirdik deniliyor. Fakat sonu tam bir fiyasko oluyor. Diğer komşu kentlerimizin takımları kadar bile olamıyoruz. Gazetelere çıkmakla , verilenbeyanatlarla takımlar yürütülmez.
 
 
Takım sahada oynar ve sahada sonucunu alır. İki takımızda işi tam anlamıyla cıddiye alsalardı bu şekilde olmazdı. Futbol , futolu bilenin işidir. Sen süper bir kadro kurmamışsan nasıl olurda başarılı sonuçlar alırsın, tabi ki alamazsın.Her ki profesyonel takımımız sarf ettiği bedava puanları kayıp etmemiş olsalardı kesinlikle üst liglere çıkmışlardı. Biz taraftarları olarak  her iki kulübümüzün yönetimlerine sesleniyoruz.
 
 
Yapılacaksa bir iş tam anlamıyla yapılsın. Bizleri hiç kimsenin üzmeye hakkı yoktur. Evlerimizde ailemizle huzurumz kalmadı bozuldu. Küçük çoçuklarımızı üzülmesinler diye maçlara götürmüyoruz. Her ki takımıda Diyarbakır’ın şanına layık bir şekilde yönetilip üst liglerde görmek istiyoruz “ dediler.
 
 
unnamed-(2)-003.jpg
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT