Bozcaada

Bozcaada

Bozcaada, Türkiye’den ve Türkiye dışından düzenli olarak ziyaretçi akınına uğrayan adalarımızdan bir tanesidir.

A+A-

Bozcaada, Türkiye’den ve Türkiye dışından düzenli olarak ziyaretçi akınına uğrayan adalarımızdan bir tanesidir. ’da her yaş grubundan ve her kültürden insan kendisi için zevk alacak aktivitelere ulaşabilmektedir. Bozcaada kültürü, son derece farklı olup anakara Çanakkale iklimi ve kültürü ile bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Bozcaada, ilk olarak bir adadır ve ada insanı ile ada havası, Bozcaada’ya geldiğinizde sizi en çok etkileyecek 2 unsurdan bir tanesidir. Ada kültürü de Bozcaada’ya geldiğiniz de incelemek isteyeceğiniz oluşumlardan bir tanesi olmaktadır.

ve adanın güzelliklerini ve gözden kaçırmamanız gereken farklılıklarını sizler sunmak için hazırlanmış ada rehberlerinde, Bozcaada’nın tarihi, Bozcaada’ya ait yemek kültürü ve Bozcaada için çeşitli ipuçlarına ulaşabileceğiniz gibi, bunun yanı sıra Bozcaada otel ve de Bozcaada pansiyonlarına, cennetin diğer adı olarak nitelendirmekte olduğumuz Bozcaada’ya en kısa şekilde nasıl ve en hızlı ne kadar sürede ulaşabileceğinize yönelik olarak bilgilere de ulaşabilmeniz mümkündür.

diye endişe ederek bilgi edinmek isteyenler için Bozcaada’ya ulaşmadan önce göz önünde bulundurmanız gerekenleri, adada bulunan ve herkes tarafından bilinmeyen, Bozcaada’nın kıyısında köşesinde kalan muazzam yerleri, Bozcaada’nın tarihine ve de mitolojisine uygun şekilde hazırlanmış olan Bozcaada Müzesi’ni öğrenebilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan bilgiler ile var olan tatilinizi daha da güzelleştirebilir, kendinize ve sevdiklerinize asla unutamayacağınız bir tatil yaşatabilecekseniz.

HABERE YORUM KAT