1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Bozan'dan 30 Ağustos mesajı
Bozan'dan 30 Ağustos mesajı

Bozan'dan 30 Ağustos mesajı

DİYARBAKIR- Saadet Partisi (SP) Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

A+A-

Bozan, milletin emperyalistlere karşı verdiği bağımsızlık ve var olma savaşının yıldönümünü coşku ve minnetle kutladıklarını söyledi.

Bozan, “Milletimizin 30 Ağustos'ta ortaya koyduğu yüksek ruh ve şuur, azim, irade, inanç ve kararlılık her zaman canlı kalacak; aziz milletimizin yolunu aydınlatmaya devam edecektir. Dün ülkemizi işgal ederek Milletimizin can, mal ve namusuna el uzatmış küresel güçlerle işbirliği içinde olanlar bu ruhu anlayamamışlardır. Her ne kadar emperyalist güçlere karşı kazanılmış bir zaferi kutluyorsak da, maalesef o gün din ve namusu için şehit olmuş olanların, torunlarının yönettiği ülkemiz, bu işgalci güçlere pazar haline getirilerek, ekonomik anlamda tekrar işgale uğratmışlardır. Bu zafer, Küresel güçlerle işbirliği yaparak değil, tam tersine emperyalizme direnerek başarılmıştır. Gerçek zafer ve kutlamalar, ancak milli ve yerli üretimin yapıldığı, inanç değerlerimize uygun eğitim ve yönetimin uygulandığı, bağımsız ve bağlantısız bir dış politikanın izleneceği Milli Görüş iktidarında manasını bulacaktır. Aziz milletimizin Zafer Bayramı'nı, taşıdığı anlamıyla en içten duygularla kutluyor, ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur, barış ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT