1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Böyle adaletsizlik dünyada yok”
“Böyle adaletsizlik dünyada yok”

“Böyle adaletsizlik dünyada yok”

Amedspor Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Ekrem Yeşil, kulüp olarak gittikleri yer yerde bariz haksızlıklara maruz kaldıklarından dert yakındı.

A+A-

İl güvenlik kurulu kararı gereğince Bursaspor maçına Amedspor taraftarlarının alınmayacak olmasını, “Bizlere her türlü haksızlığı yapıyorlar. Bu da onlardan biridir” şeklinde yorumlayan Yeşil, “Medipol Başakşehir maçında hakem bizi Bursaspor ile eşleştirmek için elinden geleni yaptı.

Bir defa ona hakkımızı helal etmiyoruz ve kendisini Allah’a havale ediyoruz. Şimdi bizi süper Lig Bursaspor ile eşleştirdiler, bu da yetmiyormuş gibi seyircimizi stada almıyorlar. Futbol bir seyir oyunudur. Maçlarda taraftar olmalı, ama gittiğimiz hiçbir deplasmana taraftarlarımızı almıyorlar. Bizim Bursaspor ile eşleşmemiz ve maçı Bursa’da oynayacak olmamız kararlaştırılmış planın bir parçasıdır.

Bu halkları karşı karşıya getirmenin tezgahı, ihaneti ve de onursuzluğudur. Bazıları bizim gruptan lider olarak çıkmamamız için emir verdi. Diyarbakır’da Medipol Başakşehir’i ezdik. Hakem daha maçın başında iki kırmızı kart ile 2 oyuncumuzu oyundan attı. Buna rağmen maçı 2- 2 berabere bitirdik. İstanbul’da da Medipol Başakşehir’i nasıl ezdiğimizi, milyon dolarlık takımın nasıl yerlerde süründüğünü, bizim karşımızda futbol oynamakta nasıl aciz kaldıklarını bütün dünya canlı yayında gördü.

Ama maçın hakemi futbolcularımıza sahada tekme tokat giren Başakşehirlilere ne kart gösterdi ne de faul verdi. Adamların bize yaptıklarının onda biri olmayan bir pozisyonda maçın sona erdiği bir anda verdiği serbest atış ile ne kadar taraf tuttuğunu utanmadan bütün Türkiye’ye gösterdi. Belki yediğimiz gol ile grupta ikinci olduk. Belki o insanlar emellerine ulaştı, ama biz onurlu insanların takdirini kazandık” dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler