1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Bolindir Güvencesinde Combofix İndir
Bolindir Güvencesinde Combofix İndir

Bolindir Güvencesinde Combofix İndir

Bilgisayar kullanıcıları için en önemli noktalardan birisini de kesinlikle güvenlik oluşturuyor.

A+A-

 Özellikle de dünya genelinde bilgisayar ve internetin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanması ile birlikte sanal dünyada sadece insanların yararına olan hizmet ve fırsatların yanı sıra kötücül amaç taşıyan zararlı yazılımlarda geliştiriliyor. 21. yüzyıl modern çağında bilgisayar dünyasının en büyük sorunlarından birisi olan zararlı yazılımlar hem bilgisayarlara zarar veriyor hem de kişisel verilerin çalınması gibi durumlara yol açıyor. Bu gibi durumların insanların yaşamlarında yaratmakta olduğu olumsuz durumlar nedeni ile son dönemlerde bilgisayar güvenliği oldukça önemli bir hale geldi.

 

Günümüz modern çağında bilgisayarlarda kullanıcıların yararına olan çok sayıda bilgisayar yazılımı bulunuyor olsa da zararlı yazılımlarında varlığı hiç küçümsenmeyecek derece yoğundur. Dünya genelinde bilgisayar korsanları tarafından geliştirilen zararlı yazılımlar farklı özellikleri ve amaçları ile bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarına sızıyor. Özellikle de bazı zararlı ve casus yazılımlar bilgisayardan kolay bir şekilde temizlenmesi mümkün olmuyor ve kişinin bilgisayarında büyük zararlara yol açabiliyor.

 

Bu gibi zararlı yazılımların bilgisayarlardan kolay bir şekilde temizlenememesi ve hatta kolay bir şekilde fark edilememesi nedeni ile bilgisayar kullanıcıları bu yazılımlardan fazlası ile zarar görebiliyor. Bu neden ile günümüz modern çağında antivirüs programları geliştiriliyor olsa da bu güvenlik yazılımları yeni nesil pek çok zararlı yazılımda yetersiz kalıyor.  Zararlı yazılımlara yönelik olarak geliştirilmiş olan ve çok uzun yıllardır bu tarz zararlı yazılımlarda başarılı sonuçlar sağlamakta olan ve farklı versiyonları ile her dönemin en etkin casus yazılımlarında etkili sonuçlar veren bulunuyor.

 

Combofix bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarında yer alan casus yazılımlar (malware) konusunda en etkili şekilde tespit ve temizleme yapılabilmesine yardımcı olan gelişmiş özelliklere sahip olan bir malware temizleme programı olarak hizmet veriyor. Genel olarak bilgisayarlara USB bellekler ile bulaşan zararlı yazılımlar olan amo.exe, kavo.exe gibi casus yazılımlar malware, spyware ve trojanları bilgisayarlardan tamamen temizlemeye yardımcı oluyor. Son derece etkili bir program olması nedeni ile pek çok zaman sadece uzman bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılması gereklilik arz eden bir program olduğu söyleniyor.

 

Geçici süreliğine Eset Nod32 gibi bilgisayar üzeride yer alan antivirüs programlarının devre dışı bırakılması gereklilik arz eden bu Combofix ile birlikte artık bilgisayarlardaki zararlı yazılımlardan en etkili şekilde kurtulabilme imkanına sahip olunabiliyor. Son derece küçük boyutlu bir gelişmiş temizleme programı olan Combofix' i artık internet üzerinden oldukça kolay ve güvenli bir şekilde bilgisayara indirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Combofix programınız üzerinden artık daha güvenli ve daha pratik bir şekilde ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarlardaki casus yazılımlara karşı kullanabilirsiniz. Böylelikle casus yazılımların yaratacağı olumsuz etkilerden ve mağduriyetlerden zarar görmeden kurtulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT