1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bölge Kulüpleri Diyarbakır'da toplanıyor
Bölge Kulüpleri Diyarbakır'da toplanıyor

Bölge Kulüpleri Diyarbakır'da toplanıyor

DİYARİNSESİ.ORG - TFF'nin haksız uygulamaları karşısında Bölge Kulüpleri Diyarbakır'da toplanacak. TFF'ye karşı ortak tutum belirlenecek.

A+A-
BÖLGE KULÜPLERİ D.BAKIR'DA TOPLANACAK.TFF'YE KARŞI ORTAK TUTUM BELİRLENECEK
Hakem Hüseyin Sabancı'nın verdiği haksız penaltı kararıyla şampiyonluğunun  gasp edildiğini belirterek Futbol Federasyonu'na karşı eylemler başlatan Diyarbakırspor A.Ş'ye destek veren Doğu ve Güneydoğu'daki kulüpler Cuma günü  Diyarbakır'da bir araya gelecek. Kulüpler, TFF'nin uygulamalarından rahatsız olan kulüpler, ortak bir tutum belirleyecek.
 
 
DİYARBAKIR'IN EV SAHİPLİĞİNDE YAPILACAK
Diyarbakır'ın ev sahipliğinde yapılacak toplantıya aralarında Amedspor,Batman Petrolspor,Cizrespor,Dersimspor ve Van Büyükşehir Belediyespor'un yer aldığı profesyonel liglerdeki kulüplerin yanı sıra bölgedeki Bölgesel Amatör Lig ve amatör kulüplerin de katılacağı kaydedildi. Toplantıya davet edilen kulüplerin tamamına yakını olumlu yanıt vererek,katılım kararı aldı.
 
ORTAK KARARLAR VE ORTAK TUTUM BELİRLENECEK
25'e yakın kulübün başkan ve yöneticileri, önce Diyarbakırspor A.Ş kulüp binasını ziyaret ederek  yapılan haksızlıklarla ilgili destek verecek,ardında da bir otelde değerlendirme toplantısı yapacak. Futbol Federasyonu'nun uygulamalarıyla sadece Diyarbakırspor'u değil tüm bölgeyi mağdur ettiğini belirten kulüplerin temsilcileri, alınacak kararları ve Futbol Federasyonu'na olan taleplerini ve tepkilerini basın toplantısı ile paylaşacak.
 

HABERE YORUM KAT