1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Böğürcü'den veda mesajı
Böğürcü'den veda mesajı

Böğürcü'den veda mesajı

DİYARBAKIR - Aydın’a atanan Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, bir veda mesajı yayımladı.

A+A-

Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, mesajında 10 Ocak 2014’te İl Emniyet Müdürü olarak göreve başladığı peygamberler ve sahabeler şehri olan Diyarbakır’dan Aydın iline atandığını anımsatarak, “Bu kutsal şehirde, sizlerin güvenliğini sağlamak amacıyla teşkilat olarak mesai mefhumu gözetmeksizin tüm imkânlarımızı seferber ederek kararlılıkla hizmet verdik, görev bayrağını teslim edeceğim meslektaşımın da aynı kararlılıkla hizmet edeceğine inancım tamdır.

Bu duygularla hizmet etmekten her zaman onur duyduğum, güzel dostluklar kurduğum kadim Diyarbakır halkına bugün veda ederken, sizleri hiçbir zaman unutmayacağımı ve her zaman sevgi ve muhabbetle anacağımı belirtirim.

Bizlere ilgi ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen, birlikte görev yaptığımız başta valimiz, Kolordu Komutanlığımız, 8. Ana Jet Üs Komutanlığımız, Jandarma Bölge Komutanlığımız ve İl Jandarma Komutanlığımız, Cumhuriyet Başsavcımız ile tüm adliye teşkilatımız, MİT Bölge Başkanlığımız ve kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli yöneticileri ile basınımızın değerli temsilcilerine teşekkür ederim. Hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi. 


(MP-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler