1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Böğürcü “kutsal şehre” veda etti
Böğürcü “kutsal şehre” veda etti

Böğürcü “kutsal şehre” veda etti

İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Aydın Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, yazılı bir veda mesajı yayınladı.

A+A-

Diyarbakır için övgüler sıralayan Böğürcü, mesajında, "Tarihi ve ahiri ile mukaddes şehrin güzel insanları" ifadesini kullanan Böğürcü, 10 Ocak 2014 tarihinde İl Emniyet Müdürü olarak göreve başladığı Peygamberler ve Sahabeler şehri Diyarbakır'dan, Aydın'a atanması sebebiyle veda ettiğini belirtti.


Böğürcü, hizmet etmekten her zaman onur duyduğu, güzel dostluklar kurduğu kadim Diyarbakır halkını hiç unutmayacağını her zaman sevgi ve muhabbetle anacağını vurguladığı mesajında şöyle dedi:


"Bu kutsal şehirde, sizlerin güvenliğini sağlamak amacıyla teşkilat olarak mesai mefhumu gözetmeksizin tüm imkanlarımızı seferber ederek kararlılıkla hizmet verdik. Görev bayrağını teslim edeceğim meslektaşımın da aynı kararlılıkla hizmet edeceğine inancım tamdır.

 

Bizlere ilgi ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen, görev yaptığımız başta sayın Valimiz, Kolordu Komutanlığımız, 8. Ana Jet Üs Komutanlığımız, Jandarma Bölge Komutanlığımız ve İl Jandarma Komutanlığımız, Cumhuriyet Başsavcımız ile tüm adliye teşkilatımız, MİT Bölge Başkanlığımız ve kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli yöneticilerine ve basınımızın değerli temsilcilerine teşekkür eder, hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunarım"

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler