1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Boğaz turu organizasyonları popülaritesini koruyor
Boğaz turu organizasyonları popülaritesini koruyor

Boğaz turu organizasyonları popülaritesini koruyor

Boğaz turu denilince akla öncelikle WebTeknesi gelmektedir. Evlilik teklifi için sevgilisine sürpriz yapmak isteyip harika bir gece geçirmek isteyenler firmayla iletişim kurarak hizmetlerden faydalanabilir.

A+A-

 denilince akla öncelikle WebTeknesi gelmektedir. Evlilik teklifi için sevgilisine sürpriz yapmak isteyip harika bir gece geçirmek isteyenler firmayla iletişim kurarak hizmetlerden faydalanabilir. Ailesiyle, iş arkadaşlarıyla, sevgilisiyle güzel bir akşam yemeği yemek isteyenler.. Düğünüm denizin ortasında olsun diyenler.. Balo, yılsonu yemeği, mezuniyet, okul gecesi gibi unutulmaz veda etkinliklerinin denize karşı olmasını arzu edenler.. Nefis bir kahvaltıyla güne başlamak için sabırsızlananlar burada buluşuyor.

Ayrıca arkadaşının ya da sevgilisinin unutulmaz bir doğum günü geçirmesini isteyenler ve mükemmel iftar sofralarının da tek adresi. Küçüklerin sünnet düğünleri ve yüzme turları da düzenlenmektedir. Yüzme turlarıyla eğlenilebilir ve mükemmel vakit geçirilebilir. Ailelerin en mutlu günü olan düğün ve nişan rezervasyonları da alınmaktadır. Evlendikten sonra eşiyle güzel ve romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyenler, evlilik yıl dönümlerini evliliklerini taçlandıran bir mekanda kutlamak isteyenler de bu yat ya da teknelerde mükemmel organizasyonla yerlerini alıyor.

Yeni yıla burada boğazın ortasında girmek isteyenler için de yılbaşına yakışır yılbaşı partileri düzenlenmektedir. Menüleriyle, kiralık tekneleriyle, kiralık görkemli yatlarıyla, boğaz manzarasıyla ve makul fiyatlarıyla insanların gözdesi olmuş durumda. Yemek menüde peynir türleri, Amerikan salataları, değişik soslarıyla patates salataları, zeytinyağlılar grubundan zeytinyağlı yaprak sarmaları, lezzetiyle baş döndüren şakşuka, haydari, acılı ezmeleri, kısır, domates söğüş ve salatalık söğüşleri olmak üzere on çeşit meze bulunmaktadır. Ayrıca ara sıcak olarak da sigara böreği ve çiçek sosis ikramları yapılmaktadır. Mevsim salatası ve ana yemek olarak da balık ya da karışık ızgara (köfte + tavuk) masaları süslemektedir.

Karışık meyve tabakları ikramları bulunmaktadır ve menüler içerisindedir. Kola, fanta, meyve suyu, soda, su, rakı, şarap ve bira olmak üzere birçok içecek çeşidi bulunmaktadır. Kokteyl menüde ise giriş kokteyli olarak karışık kuruyemiş, çeşit çeşit cipsler, yeşil zeytin, salatalık ve havuç söğüş bulunmaktadır. Sıcaklara bakıldığında kroket, çiçek sosis ve sigara böreği mevcuttur. Peynirli, zeytinli ve salamlı kanepe ikramları bulunmaktadır. Kokteyl menü de içecek olarak da rakı, bira, şarap, meyve suları, kola, fanta ve soda olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır. Bu menülerin fiyatı seçilen yat ya da tekneye göre ve kişi sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca isteğe bağlı menülere ürün ekleme ya da ürün çıkarma gibi işlemler yapılmaktadır.

Yemekli ve kokteyl sayısı değişikliğine göre onlarca tekne bulunmaktadır. Ayrıca kiralık yatları kontrol ettiğimizde de yemekli ve kokteyl sayısı değişmek üzere çok sayıda ekonomik ve lüks özelliklerde kiralık yat bulunmaktadır. Fiyatlarına göre yat ve tekneler, verilen hizmetler değişiklik göstermektedir. Bir boğaz turu genel olarak Anadolu yakasında Beykoz ve Üsküdar arasında olmaktadır. Avrupa yakasında ise Yeniköy ve Beşiktaş arasında boğaz turu mevcuttur. Fiyatlar bazı özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Boğaz turuna katılacak kişi sayısı, boğaz turunun gerçekleşeceği gün yani hafta içi mi yoksa hafta sonu mu gerçekleşeceği, tekne seçimi ve menü seçimi ile ekstra isteklere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Boğaz turu için ekstra isteklere bakılacak olursa eğlenmek için canlı müzik, oryantal, dj, pasta yapılmasını istemek, fotoğraf çekimi ve video çekimi bunlardan sadece bazılarıdır. Firma güçlü referanslara sahip. WebTeknesi Firmasının Huawei, Finansbank, BMW, Turkcell ve Marshall gibi güçlü referanslarının olduğu görülmektedir. Firmayla iletişim kurarak net fiyatları hakkında da bilgi sahibi olunabilir.

İstanbul’da yemekli ya da yemeksiz, hafta içi ve hafta sonu saatlik, günlük ya da gecelik olarak değişen fiyatları da göz önünde bulundurarak hizmet alabilirsiniz. Diğer boğaz turlarının firmalarıyla karşılaştırıldığında hijyenik ve lezzetli menüleriyle, ferah mekanıyla, profesyonel çalışanlarıyla, uygun fiyatlarıyla ve en önemlisi güçlü referanslarıyla bir adım öne çıkmaktadır. Boğaz manzarasını sadece uzaktan izlemekle kalmayıp yakından görme fırsatı bulunacak ve buna çeşitli seçeneklerin bulunduğu menüler, isteğe bağlı olarak fotoğraf çekimleri, dj, canlı müzik ya da pasta eşlik edecek.

Daha detaylı bilgi almak için web sitesindeki form doldurulabilir ya da iletişim adresinden iletişim kurulabilir. Tekneler yemekli olarak en fazla 250, kokteyl olarak da en fazla 270 kişi bulundurabilmektedir. Yatlar ise maksimum yemekli 25, kokteylli de 36 kişi bulundurabilmektedir. Firmanın resmi facebook adresi profesyonel bir ekip tarafından güncellenmektedir. Her organizasyon sonunda çekilen fotoğraf ve video görüntüler www.facebook.com/bogazturu adresine yüklenmektedir. Bu sayfayı da takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT