1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bodrum Masalı'nda işler karışıyor!
Bodrum Masalı'nda işler karışıyor!

Bodrum Masalı'nda işler karışıyor!

Bodrum Masalı 6. yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Perşembe akşamları ekrana gelen Bodrum Masalı dizisinde Yıldız Evren'in Su'ya yalan söylettiğini biliyordur. Bodrum Masalı 6. yeni bölüm fragmanları ile Perşembe akşamı Kanal D'de...

A+A-

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum Masalı reyting listelerini alt üst etmeye devam ediyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyicilerden tam not alan Bodrum Masalı'nın 6. yeni bölümünde gerilim yükseliyor. Ateş sinirlerine hakim olamıyor ve Uzay'a yumruk atıyor. işte Bodrum Masalı'nın 6. yeni bölümde yaşanacaklar...

Yapımcılığını TMC Yapım/ Erol Avcı'nın üstlendiği dizi Bodrum Masalı'nın başrollerinde, Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş) gibi genç isimler yer alıyor. Bodrum Masalı her Perşembe yeni bölümü ile saat 20:00'de Kanal D ekranlarında!

BODRUM MASALI 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
 

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kelebek'e katılan gençler yeni iş için kolları sıvıyor; Uzay ile Cenk'in tuzağına düşüyorlar!

Cahit, Uzay’ın yardımı ile Alara’yı bulur. Ateş’ten hesap sormak niyeti ile harekete geçer. Yıldız, Ateş’i korumak uğruna Ceyda ve Cahit ile de mücadele edecektir. Şule, Faryalı’nın Yıldız’a hala aşık olduğundan şüphelenmektedir. Kıskançlık içinde ne yapacağına karar vermeye çalışır. Faryalı ise Evren’in otelin aleyhinde çalıştığını fark eder ve Evren’e karşı tavır alır. Evren, planlarını gerçekleştirebilmek ve otelde söz sahibi olmak için çabalamaktadır. Bu uğurda herkesi ve her şeyi kullanmaya hazırdır. 

BODRUM MASALI 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kelebek, uzun zamandır boş duran bir plaja kafe açma hayali kurmaktadır. Bu hayaline Ateş, Su ve Aslı da ortak olurlar ancak bu iş zannettikleri kadar kolay olmayacaktır. Uzay ve Cenk’in de bu girişimi baltalama istekleri gençlerin masum girişimini iyice zorlaştıracaktır. 
 
BODRUM MASALI DİZİSİNİN KONUSU

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. 

HABERE YORUM KAT