1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bodrum Masalı ilk bölüm için gün sayıyor!
Bodrum Masalı ilk bölüm için gün sayıyor!

Bodrum Masalı ilk bölüm için gün sayıyor!

Bodrum Masalı yayın tarihi belli oldu. Heyecan ile beklenen dizi Bodrum Masalı, Kanal D ekranlarını süslemek için gün sayıyor. Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlayacak?

A+A-

İzleyicilerinin merak içerisinde beklediği Bodrum Masalı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği dizi Bodrum Masalı'nın başrollerinde ise;   Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız) yer alıyor. Bodrum Masalı ilk bölümü ile 18 Ağustos Perşembe saat 20:00'de Kanal D ekranlarında yer almak için hazırlanıyor...

BODRUM MASALI İLK BÖLÜM FRAGMANI


Hikaye ve Künye
 
Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.
 
Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.
 
Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. 
 
BODRUM MASALI İLK BÖLÜM 2. FRAGMAN
 Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdür

Proje Tasarımı: Reaksiyon Film

Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal

Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel

2. Yönetmen: Nezaket Coşkun

Sanat Yönetmeni: Burhan Türk

Müzik : Cem Özkan

Oyuncular: Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Hilmicem İntepe (Kelebek), Dilan Çiçek Deniz (Su), Toprak Sağlam (Gözde),  Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)

HABERE YORUM KAT