1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı yayınlandı!
Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bodrum Masalı'nın 8. bölüm fragmanında yine heyecan dorukta... Faryalı ve Yıldız yüzyüze bir konuşma yapıyor. Yıldız Faryalı'yı şaşırtacak sözler sarf ediyor. Peki bu konuşmanın sonu nereye varacak? Bodrum Masalı'nın yeni bölümünde Yıldız ve Evren cephesi

A+A-

Yayınlandığı günden bu yana heyecanla izlenenen Bodrum Masalı, Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Bodrum Masalı'nın 8. bölümünde Faryalı, Yıldız ve Evren arasındaki durumun hangi yönde değişeceği merak konusu oluyor. Evren öğrendikleri karşısında nasıl davranacak? Bodrum Masalı bu akşam Kanal D'de...
 
Yapımcılığını TMC yapım'ın üstlendiği Bodrum Masalı'nın başrol oyunculuğunu Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmicem İntepe paylaşıyor. Bodrum Masalı Perşembe akşamları saat 20:00'de Kanal D 'de.
 


BODRUM MASALI 8. BÖLÜM ÖZETİ
 
Bodrum Masalı 8. Bölüm'de; Yıldız ile Faryalı'nın geçmişini öğrenen Ateş, bu gerçeği kaldıramıyor!
 
Ateş yıllar önceki Yıldız ile Faryalı ilişkisini öğrendikten sonra çok sinirlenir, babasıyla arasını düzeltmeye, onun eve dönmesi için çalışmaya karar verir. Evren ile Gözde’nin sevgili olduğunu gören Aslı ise, bunu Ateş’e anlatıp anlatmama konusunda tereddüttedir. Gönenç, Gözde’nin gizli sevgilisinin kim olduğunu araştırmaya başlar.
 
Tedavi için Bodrum’a gelen İpek ve Kelebek’in daha ilk andan çok iyi anlaşması Su’nun dikkatini çeker. Cenk’in ise Su’ya kendini affettirmek için çok büyük bir teklifi vardır. Aslı ve Yiğit yemeğe çıkarlar. Alara, Uzay’ın kendisi için hazırladığı büyük partiye katılmaktan son anda vazgeçip Ateş’le kalınca Uzay’ın intikamı büyük olur. Ateş bunun üzerine Alara ile ilişkisini tehlikeye atmayı bile göze alır.

HABERE YORUM KAT