1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Bodrum Masalı 1. bölüm ekrana kilitledi!
Bodrum Masalı 1. bölüm ekrana kilitledi!

Bodrum Masalı 1. bölüm ekrana kilitledi!

Bodrum Masalı dün perşembe gecesi ekrana geldi. Yayınlanan ilk bölüm ile büyük beğeni toplayan Bodrum Masalı 1. bölüm fragmanında yaşananlar izleyenleri ekrana kilitledi.

A+A-

Bodrum Masalı 1. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Merakla beklenen dizi Bodrum Masalı reyting listelerine hızlı bir giriş yaptı. Timuçin Esen ve Şevvam Sam gibi oyuncuların yer aldığı Bodrum Masalı'nda 1. bölüm oldukça beğenildi. İşte Bodrum Masalı 1. bölüm ve ayrıntılar...

Bodrum Masalı 1. bölüm ile Kanal D'de ekrana geldi. Yazın son günlerinde sımsıcak hikayesi ile içimizi ısıtacak Bodrum Masalı ekranlara geldi. 18 Ağustos'ta ekrana gelen Bodrum Masalı şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Bodrum Masalı’nın yapımcılığını TMC Film’in üstleniyor. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, başrollerinde Timuçin Esen, Şevvam Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz çiçek, Bora Cengiz paylaşıyor. Peki Bodrum Masalı dizisinin konusu ne hangi oyuncular oynuyor? Timuçin Esen ve Şevval Sam’ın iddialı dizisi Bodrum Masalı’nın konusu nedir? İşte merak edilen detaylar...

fft16_mf7523384.gif

BODRUM MASALI İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle ilk randevusuna çıkan Bodrum Masalı'nda olaylar şöyle gelişti: Çok zengin bir hayat yaşarken, ailenin babası Evren’in hırsı yüzünden iflasa sürüklenen Ergüven ailesi, bir gün içinde yoksullukla tanışır. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven için tek çıkış yolu, Bodrum’a dönmek ve yıllar önce hayata başladıkları oteli işleterek, her şeye baştan başlamaktır.

Yıldız gençlik aşkı Faryalı ile yıllar sonra karşılaşırken, Ateş ve Su da zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Alıştıkları zengin yaşamı geride bırakan Ergüvenler, parasızlıkla ve Bodrum’un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışırlar. Evren’in gizli metresi Gözde’nin tam karşılarındaki eve yerleşmesi aile için yeni bir tehdit olacaktır.
“Nasıl yaşayacağız biz burada?” harap evin önünde duran Su’nun ailesine sorduğu bu soru, Ergüvenlerin yeni mücadelesinin başlangıcıdır aslında…

BODRUM MASALI GENEL HİKAYE

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur.

Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Yapım                         : TMC
Yapımcı                     : Erol Avcı
Yönetmen                  : Mehmet Ada Öztekin  
Senaryo                     : Başar Başaran, Emre Özdür
Proje Tasarımı           : Reaksiyon Film
Uygulayıcı Yapımcı   : Engin Sarıal
Görüntü Yönetmeni  : Sedat Yücel
2.Yönetmen               : Nezaket Coşkun
Sanat Yönetmeni      : Burhan Türk
Müzik                        : Cem Özkan

Oyuncular  :  Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Toprak Sağlam (Gözde), Dilan Çiçek Deniz (Su), Hilmicem İntepe (Kelebek), Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)

HABERE YORUM KAT