1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Bize her yer Diyarbekirspor'
'Bize her yer Diyarbekirspor'

'Bize her yer Diyarbekirspor'

Spor Toto 3.lig 3. grubu takımlarından Diyarbekirspor’un artık 2016- 2017 sezonunda zamanının geldiğini. Yönetiminde buna göre bir kadro kurup, deneyimli bir Teknik heyet getirdiği söyleniyor Yeşil – Kırmızılı taraftarlarca.

A+A-

Diyarbekirspor, taraftarları takımlarının Diyarbakır’a geleceği günü ve sahasında oynayacağı ilk maçı merakla bekliyorlar.

Yeşil – Kırmızılı bir gurup taraftar adına bir açıklama yapan Rohat Yılmazer, bizim için her yer Diyarbekirspor. Tüm yaşantımızda  kulubümüz var. Takımımızın ilk etap kampı sona erdi. İki hazırlık maçı yaptı. 3 Gün izinin ardından ikinci etap kampımız Afyon’da başlayacak . Biz 2016 – 2017 futbol sezonunda takımımıza güveniyoruz ve inanıyoruz.Takımımız için bu sezon hedef 2.lige çıkmaktır.7’den 70’şe tüm Diyarbekirspor taraftarları olarak ligin başlamasını bekliyoruz.

Her maçta  futbolcularımızın yanında olup onların destekçisi olacağız. Gelecek sezon başında hazır olacak 33 bin kişilik stadında Diyarbekirspor 2.ligdeki maçlarını orada oynayacak. Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde bulunan taraftarlarımız bir evel takımlarını bağırlarına basmak istiyorlar. Takımımıza hasret kaldık.Bizim için tek konu Diyarbekirspor’un başarılı olması üst liglerde mücadele edip Diyarbakır’ın adını eski sezonlardaki yükseklerde taşımasını istiyoruz. Bu sevde bitmez “ dedi.

HABERE YORUM KAT